منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
شناسه خبر: 181017
گروه :خبر
83530105801658986614
 

امام جمعه شهرستان سیریک :

شعار سال، یک نقشه راهبردی است

امام جمعه شهرستان سیریک در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: شعار سال، یک نقشه راهبردی و برای همیشه جاری و ساری است.

به گزارش خبرنگار هرمز ازسیریک، در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی که با موضوع شعار سال – دولت و ملٌت ، همدلی و همزبانی – در محل فرمانداری برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری ضمن تأکید بر اهمیت شعار سال در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی افزود: عمل و اجرای شعار سال، جزء ضروریات و اهم امورات است و به درج آن روی بنرها و سربرگ های اداری اکتفا نکنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک خواهان همکاری ، تعامل و همدلی بیش از پیش بین دولت و ملت شد و اظهار داشت : اگر موفقیتی در عرصه های مختلف به ویژه انرژی هسته ای ایجاد شود نفع و سود آن به همه مردم می رسد و رسیدن به هدف مورد نظر بستگی به تعامل و همکاری دولت و ملت دارد.

وی یادآور شد : مسائل ملی کشور نباید فدای رویکردهای سیاسی شود و لازمه آن این است که مردم و دولت همچون گذشته همدیگر را باور داشته باشند و دولت نیز در ایجاد کارها علاوه بر شفافیت، خدمتگزار مردم باشد.

امام جمعه شهرستان سیریک ضمن اشاره به هفته گرامیداشت مقام زن عنوان کرد : توجه به اخلاقیات ، مبارزه با جنگ نرم، تحکیم بنیان خانواده و ترویج فرهنگ فاطمی از اولویت های فرهنگی جامعه است.

فرماندار شهرستان سیریک بر تقویت مبانی و ارزش های اسلامی و جهادی تأکید کرد و گفت : باید به گونه ای عمل کنیم که باعث فاصله گرفتن مردم از ارزش ها و آرمان های انقلاب نشود و به عنوان دولتمردان نظام ، ضمن صیانت از حقوق مردم اقدام به برگزاری کرسی های آزاد اندیشی برای جوانان کنیم .

سعیدا… مبارکی ،به اهمیت مذاکرات هسته ای پرداخت و افزود: این مذاکرات با عقلانیت ، عزت و اقتدار انجام شد و رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راه این دیپلماسی بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک و دبیر شورای فرهنگ عمومی در خصوص تحقق شعار سال اظهار کرد : باید مردم ، مسئولان علاوه بر بالا بردن آستانه تحمل خود در برابر مشکلات به هم اعتماد کنند زیرا در سایه اعتماد ، وحدت و همدلی حاصل می شود.

مصطفی کریمی زاده ، ساده زیستی ، عقلانیت، تدبیر و توجه به ارزش ها را از ویژگی های یک مسئول نظام دانست و عنوان کرد : مردم نیز باید روحیه تلاش، کوشش ، قناعت ، انضباط اجتماعی را در خود تقویت کنند تا زمینه همدلی و همزبانی با دولت بیشتر فراهم شود.

در ادامه ، اعضای جلسه به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص موضوع جلسه پرداختند.

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور