منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰
شناسه خبر: 317548
گروه :خبر
13920909000246_PhotoA

فعال اصلاح‌طلب گفت برخی خود را در شرایطی قرار داده‌اند که مصوباتی را بگذرانند و دستمزدهای آنچنانی دریافت کنند. مسئولان عالی‌رتبه و دولت باید محکم جلوی آن را بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اسماعیل حق‌پرستی فعال اصلاح‌طلب و عضو شورای مرکزی خانه کارگر با اشاره به حقوق نجومی برخی از مدیران دولتی، اظهار داشت: متغیر حقوق‌ در کشور خطر بزرگی برای انقلاب است؛ چراکه قابل‌قبول نیست یک کارگر ساده حقوق 600 هزار تومانی دریافت کند و یک مدیر دولتی دریافتی ماهیانه‌اش 80 میلیون تومان باشد.

وی افزود: عده‌ای خود را در شرایطی قرار داده‌اند تا مصوباتی را بگذرانند و دستمزدهای آن‌چنانی دریافت کنند. مسئولان عالی‌رتبه و دولت باید محکم به این موضوع ورود کنند و جلوی آن را بگیرند.

حق‌پرستی ریشه برخی از چنین رفتارهایی را در فرهنگ‌سازی دانست و خاطرنشان کرد: باید آموزش‌ها و هدایت‌های اجتماعی و ابتدایی در مسیری قرار بگیرد که به مسیر پول‌پرستی ختم نشود.

عضو شورای مرکزی خانه کارگر ادامه داد: شعار ما، شعار محرومین بود. زیبنده انقلاب ما نیست که چنین رفتارهایی در آن بروز و نمود داشته باشد، بنابراین باید دولت باید قاطعانه جلوی دستمزدهای آن‌چنانی را بگیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است