منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
شناسه خبر: 176166
گروه :خبر
13931105000332_PhotoA

هنرمندان ۵۰ کشور دنیا در دومین مسابقه بین‌المللی کاریکاتور «هولوکاست» شرکت کردند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، هنرمندان 50 کشور دنیا در  مسابقه بین‌المللی کاریکاتور هولوکاست شرکت کردند که این آثار تا یازدهم فروردین ماه به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده است.

در این راستا می‌توان به هنرمندان کشورهای ایران، افغانستان، سوریه، لبنان، یمن، استرالیا، آمریکا، ونزوئلا، ازبکستان، اکراین، انگلیس، ترکیه، سودان، اسپانیا، صربستان، سنگال، روسیه، رومانی، نیجریه، مکزیک، هند، اندونزی، آلمان، فرانسه، مصر، دانمارک، کوبا، کلمبیا، چین، بلغارستان، کانادا و برزیل اشاره کرد.

بیشترین شرکت‌کنندگان در دومین جایزه کارتون و کاریکاتور «هولوکاست» از کشورهای ایران، فرانسه، برزیل، اندونزی و ترکیه بوده است.

بر اساس این گزارش، فراخوان این مسابقه در 5 بهمن ماه سال 93 اعلام شد و رسانه‌های غربی به خصوص رسانه‌های حامی رژیم صهیونیستی واکنش منفی برای برگزاری این مسابقه نشان دادند و حتی رادیو اسرائیل ضمن برنامه‌ای، برگزارکنندگان این مسابقه را «آدم‌خوار» توصیف کرده است.

سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر دومین دوره این مسابقه که سابقه برگزاری دوره نخست آن را نیز در کارنامه خود دارد و از داوران برجسته کاریکاتور محسوب می‌شود، بعد از برگزاری دور اول مسابقه «هولوکاست» به 20 کشور دنیا ممنوع‌الورود و حتی تهدید به قتل شد.

دومین دوره مسابقه کاریکاتور هولوکاست توسط مجتمع فرهنگی سرچشمه تهران و به دبیری مسعود شجاعی طباطبایی و با حمایت سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی