منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۳
شناسه خبر: 186908
گروه :خبر
13940225000278_PhotoA

خریداران سهام ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس در مزایده چهارم مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ مزایده چهارم 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز شد و پس از باز کردن پاکت‌های پیشنهادی مشخص شد شرکت سرمایه گذاری سمند برای خرید استقلال پاکت داده است.

نماینده این شرکت در مزایده حضور ندارد. این شرکت سهامی خاص است و سپرده آنها هم مشکلی ندارد. رقم پیشنهادی این شرکت دویست و نود میلیارد و پانصد میلیون تومان است.

شرکت‌های استیل آذین ایرانیان، بهنام پیش‌روی کیش و توسعه و صنعتی نیوان ابتکار برای پرسپولیس پاکت داده اند.

شرکت توسعه و صنعتی نیوان ابتکار با همان قیمت پایه یعنی 290 میلیارد تومان پیشنهاد داده است.

قیمت پیشنهادی شرکت بهنام پیش روی کیش 329 میلیارد تومان است که البته در ادامه آخرین رقم پیشنهادی خود چندین عدد 8 گذاشته است.

پیشنهاد شرکت استیل آذین هم حدود 336 میلیارد تومان است.

اولین اهلیتی که بررسی می شود شرکت استیل آذین ایرانیان است.

قرار است سازمان خصوصی‌سازی تا روز چهارشنبه و نهایتا هفته آینده شرکت برنده در مزایده را معرفی کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است