منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۹
شناسه خبر: 219343
گروه :خبر
13940216000180_PhotoA
 

کشتی آزاد قهرمانی جهان - آمریکا

شروع طوفانی کریمی در مسابقات جهانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مقابل حریف ازبکستانی به پیروزی دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل ازفارس، روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در 3 وزن دوم از ساعت 21:30 امشب (جمعه) به وقت ایران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شده است و نمایندگان کشورمان در اوزان 61، 86 و 97 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند که علیرضا کریمی نماینده وزن 86 کیلوگرم با پیروزی در نخستین دیدارش راهی مرحله بعد شد.

در وزن 86 کیلوگرم که 43 کشتی‌گیر روی باسکول رفته‌اند، علیرضا کریمی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر مقابل امیدجان ایسمانوف، نفر سوم آسیا و بازی‌های آسیایی از ازبکستان به پیروزی رسید و راهی مرحله بعد شد. وی در دور دوم با برنده دیدار استفان ورب دارنده مدال برنز 2013 جهان از مجارستان و پیوتر اینالوف از مولداوی مصاف خواهد کرد.

کشتی‌گیران قزاقستان، قرقیزستان، ابراگیم آلداتوف قهرمان 2013 جهان از اوکراین و موسی مرتضی علی‌یف نفر سوم اروپا از ارمنستان و همچنین عبدالرشید سعداله‌یف، کشتی‌گیر نامدار روس‌ها و قهرمان دوره قبل جهان در گروه کریمی حضور دارند که کریمی در صورت حضور در نیمه نهایی باید با سعداله‌یف دیدار کند.

ایران در روز نخست این مسابقات صاحب یک مدال برنز و سهمیه المپیک توسط سیداحمد محمدی در وزن 65 کیلوگرم شده بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی