منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
شناسه خبر: 268524
گروه :خبر
image600609
 

مسئول روابط عمومی نیروی دریایی سپاه مطرح کرد:

شروط مهم نیروی دریایی سپاه برای آزادی نظامیان آمریکایی

مسئول روابط عمومی نیروی دریای سپاه پاسداران گفت: اگر در بازجویی نظامیان آمریکایی مشخص شود که آن ها برای جاسوسی به ایران آمدند، برخورد ما با آن ها قاطع خواهد بود و موضع نظام هم تغییر خواهد کرد و آزادی در کار نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار قاسمی در خصوص بازداشت 10 نظامی آمریکایی در روز گذشته در آب های سرزمینی ایران گفت: روز گذشته یگان های گشتی سپاه پاسداران در جزیره فارسی که به صورت روزانه فعالیت می کردند در شعاع آب های سرزمینی با دو شناور رزمی روبه رو می شوند که مشابه قایق های تند رو ایران اما با مقیاس بزرگ تری بودند.

مسئول روابط عمومی نیروی دریایی سپاه افزود: نیروهای گشتی ما به آن ها فرصت بازگشت می دهند اما با توجه به برخورد متکبرانه آن ها و اینکه در آب های سرزمینی ایران بودند و اجازه بازگشت به آن داده شده بود ولی نرفتند، با دستور سردار رزم جو  توقیف و بازداشت شدند.

قاسمی تصریح کرد: قایق های آمریکایی با نیروهای ما متکبرانه برخورد کرده و حتی ملوان خانم آن ها اذعان می کند که ما فکر نمی کردیم ایران این قدر در این زمینه قوی باشد.

وی عنوان کرد:  افراد دستگیر شده برای بازجویی به جزیره فارسی منتقل شدند و  با توجه به اینکه احساس می شود قصد جاسوسی و بهره برداری اطلاعاتی داشتند در حال بازجویی هستند.

مسئول روابط عمومی نیروی دریایی سپاهاذعان کرد: با بررسی جی پی اس های آن ها مشخص شد که آن در آب های ما بودند؛ ین قایق ها ادوات جنگی را به صورت کامل با خود دارند و هم چنین یک سری ادوات که مربوط به ساختار رزمی خودشان است که نیروهای سپاه پاسداران در حال بررسی آن هاست.

قاسمی تاکید کرد: اگر در بازجویی مشخص شود که آن ها برای جاسوسی به ایران آمدند، برخورد ما با آن ها قاطع خواهد بود و موضع نظام هم تغییر خواهد کرد و آزادی در کار نیست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند