منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۲
شناسه خبر: 339108
گروه :خبر
hormoz

معاون اجرایی ستاد دیه کشور گفت: زندانیان با بدهکاری مالی کمتر از 250 میلیون ریال در صورت داشتن شرایط شیوه نامه جدید از زندان آزاد خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مجید احسانی در سفر خود به استان کردستان و در دیدار با دادستان محاکم عمومی و انقلاب شهرستان سنندج افزود: ستاد دیه کشور برای آزادی آن دسته از زندانیانی جرائم غیرعمدی که دارای بدهکاری مالی حداکثر تا 250 میلیون ریال باشند شیوه نامه جدیدی را طراحی کرده است.

وی اضافه کرد: در شیوه نامه جدید ستاد دیه و با تدابیر صورت گرفته، آن دسته از زندانیان جرائم غیرعمد که بدهکاری آنها کمتر از 250 میلیون ریال بوده و همچنین شرایط شیوه نامه جدید ستاد دیه در آنان محرض شده باشد، از زندان آزاد خواهند شد.
وی در این سفر از مدیرکل زندانهای کردستان خواست تا لیست زندانیان با بدهکاری کمتر 100 میلیون ریال را به ستاد دیه کشور معرفی تا در اسرع وقت از طریق خیرین این ستاد در تهران از زندان آزاد شوند.
معاون اجرایی ستاد دیه کشور کمک های مردم و خیرین کردستانی را درخور توجه دانست و گفت: درست است که در کردستان شاهد وجود کارخانه ها و مراکز درآمدزای بزرگ نیستیم اما شواهد حاکی از آن است این مشکلات مانع از حضور مردم در کارهای خداپسندانه از جمله کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نشده است.
معاون اجرایی ستاد دیه کشور با هدف بررسی وضعیت زندانیان جرائم غیرعمد این استان روز چهارشنبه به کردستان سفر کرده بود و در این سفر خود همراه مدیرکل زندانهای کردستان و مدیر عامل ستاد دیه این استان با دادستان محاکم عمومی و انقلاب شهرستان سنندج دیدار کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است