منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
شناسه خبر: 191619
گروه :خبر
images

عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه شخصیت امام قابل تحریف نیست، گفت: باید امام را آنگونه که بوده و سیره واقعی امام را به مردم و جوانان برای بهتر شناختن امام و تفکرات ایشان معرفی کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسین زمانی، عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان در گفت و گو با پایگاه خبری زنان استان هرمزگان گفت: امام خمینی (ره) با قیام خود در عصر غربت انسانیت و ظلمت جهل دریچه های نور را به روی انسانهای دردمند و منتظر گشود.

زمانی با بیان اینکه شخصیت امام قابل تحریف نیست ، اظهار کرد : ما نباید امام خمینی(ره) را آنگونه که فکر می‌کنیم به جامعه معرفی کنیم، بلکه باید امام را آنگونه که بوده و سیره واقعی امام را به مردم و جوانان برای بهتر شناختن  امام و تفکرات ایشان معرفی کنیم .

استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه امریکا به تمام معنا غیر قابل اعتماد است افزود: قطعا توافق نهایی هسته ای می بایست در چارچوپ خط قرمز های ترسیم شده توسط رهبر انقلاب باشد.

زمانی گفت: مسئله فناوری هسته ای مسئله ای است که اگر قرار باشد زمانی اتفاق جدیدی بیفتد دشمن بداند که همه مسوولان کشور اعم از مجلس، دولت، مجمع تشخیص مصلحت نظام و قوه قضائیه و سایر دستگاه ها هم رای، همدل و همزبان پشت سر هم ایستاده اند.

عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان خاطر نشان کرد :جمهوری اسلامی ایران در جایگاه خوب و  قوی در منطقه قرار دارد و رمز قدرت این نظام اسلامی اعتقاد به ارزش‌های انقلابی است که باعث می‌شود به ما انرژی مضاعف دهد لذا همراه با حفظ عزت و اقتدار کشور که باید آن را در اولویت دولت در سیاست خارجی عنوان کرد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند