منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱
شناسه خبر: 185900
گروه :خبر
IMG-20150510-WA0011

شب و شعرمقاومت وپیروزی به همت بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه  در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه که شب شعر مقاومت و پیروزی که با حضور جمعی از شاعران دفاع مقدس در محل سالن گوهر برگزار میشودامسال با توجه به محورمقاومت درسوریه ،لبنان ، یمن متفاوت تر وبا شکوه ترازسالهای گذشته برگزار می شود.
وی گفت: گرامیداشت و زنده نگه داشتن روزهای بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ویژه دوران دفاع مقدس از وظایف ذاتی ماست که باید بیش از پیش به آن توجه شود.
میرکمانداری افزود: فعالان حوزه های فرهنگ و هنر، سازمان های آموزشی، محیط های دانشگاهی باید روزهای تاریخی مهم انقلاب اسلامی به ویژه سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر را گرامی داشته و به آن توجه ویژه داشته باشند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام ائمه معصومین (ع) بوده که به همان میزان که دشمنان در مسیر ائمه (ع) سنگ اندازی کردند به همان اندازه انقلاب اسلامی ایران نیز مورد توطئه ها و تحریم های گوناگون قرار گرفت.

 

 

وی گفت: فتح خرمشهر جلوه ای عظیم از بصیرت و آگاهی ملت ایران بود که مانند برگ زرینی در تاریخ افتخارات ملت ایران می درخشد. شایان ذکر است در این مراسم تعدادی از شاعران برجسته شهرستان بندرلنگه واستان به شعرخوانی می پردازندو در پایان از خانواده معظم شهداء وایثارگران تجلیل به عمل می آید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی