منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
شناسه خبر: 358126
گروه :خبر
80691030-4393114-346x256
 

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان:

شبکه های مجازی، شگرد دشمن در راستای تضعیف و نابودی انقلاب اسلامی است

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان با بیان اینکه شبکه های مجازی، شگرد دشمن در راستای تضعیف و نابودی انقلاب اسلامی است، بیان کرد: توجه به مسئله حجاب و عفاف در دانشگاه باعث کاهش جذب دانشجو نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عباس تقوی، نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان هرمزگان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه پیام نور هرمزگان بااشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ازجمله دانشگاههایی است که محیط اخلاقی و ارزشی در آن حاکم است، گفت: توجه به مسئله حجاب و عفاف در دانشگاه نه تنها باعث کاهش جذب دانشجو نخواهد شد، بلکه موجب ترغیب خانواده ها به سمت و سوی محیط های که به این مقوله اهمیت می دهند، می شود.

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان با بیان اینکه اعضای هیأت علمی دانشگاه، سرمایه اصلی آن می باشند،اظهار کرد: دانشگاه پیام نور جذاب ترین فضای دانشجویی را دارا می باشد و در شرایط مناسبی قرار دارد اما نیاز به کار بیشتری در این زمینه می باشد.

تقوی بیان کرد:  باید چشم های خودمان را بشویم و جوانهای مردم را متدین و مذهبی ببینیم که نمونه بارز آن در هیئت های مذهبی ابا عبدالله الحسین قابل مشاهده است.

وی با تاکید بر فعالیت های فرهنگی در دانشگاه پیام نور تصریح کرد: باید سطح فعالیت انجمن های علمی در ترویج فرهنگ را بالا ببریم و باید به این تشکل ها و انجمن ها بیشتر میدان داده شود.

امام جمعه موقت شهرستان بندرعباس به شگردهای دشمن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن ما با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت های ممکن علیه ما فعالیت می کند و نمونه ای بارز آن در شبکه های مجازی قابل مشاهده است.

تقوی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی برکات فراوانی برای این نظام داشته و بهترین انسانهای مجاهد و انقلابی در این سرزمین می باشند ،افزود: مردان انقلابی همیشه در حال دفاع از این مملکت و آرمانهای انقلاب هستند.

در ادامه دکتر دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت:هدف ما این است که دانشجویان را قرآنی تربیت کنیم .

وی اظهار کرد: اگر علم همراه تعهد، مذهب و اخلاق نباشد، به سمت جنایتهای بزرگ سوق پیدا خواهد کرد لذا باید علم و تخصص همراه با مذهب و اخلاق باشند تا بتواند تعهد ایجاد کند و سبب رفاه و آسایش مردم گردد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است