منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
شناسه خبر: 289683
گروه :خبر
13930515000591_PhotoA

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: از رئیس قوه قضائیه که خود نیز هدف حربه شبکه پیچیده تخریب بود می‌خواهیم که به‌عنوان مدعی‌العموم این شبکه پیچیده، برنامه‌ریزی شده و تشکیلاتی را شناسایی و با آن برخورد کند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به تحلیل و بررسی آنچه در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صورت گرفت پرداخت و اظهار داشت: اسفندماه سال گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان به موضوع اسلام حداقلی و اسلام حداکثری اشاره کردند.

وی افزود: جریانی در کشور که خود را طرفدار اسلام حداقلی می‌داند با همکاری پیچیده جریانات خارج از کشور تلاش گسترده و وسیعی برای مقابله با روحانیت انقلابی طرفدار فقه سیاسی حضرت امام(ره) دنبال کرد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: این جریان، جریانی بود که تلاش می‌کرد که روحانی که مخالف سکولاریزه و لیبرالیزه کردن فرهنگ عمومی کشور است، به شکل‌های مختلف از صحنه سیاسی کشور خارج کند.

ترقی با بیان اینکه یکی از راه‌ها برای از صحنه خارج کردن روحانیون موافق فقه سیاسی امام تأثیرگذاری بر انتخابات بود، گفت: جریانی در داخل در آستانه انتخابات به‌صورت شبکه‌ای سازمان‌یافته در جهت تخریب شخصیت‌های روحانی عمل کرد و سعی کرد این شخصیت‌ها را در چشم مردم تحقیر و تضعیف کند تا مردم به آنها رأی ندهند.

به گفته وی پروژه شبکه پیچیده تخریب برای تهی کردن مجلس خبرگان از عناصر انقلابی ناکام ماند و مردم در سراسر کشور بار دیگر عناصر انقلابی را برای مجلس خبرگان رهبری برگزیدند و به آنان اعتماد کردند.

ترقی معتقد است که هدف شبکه پیچیده تخریب، صرفاً به حاشیه راندن عناصر انقلابی نیست، بلکه این شبکه با اسلام حداکثری و فقه سیاسی حضرت امام(ره) زاویه دارد.

وی در پایان گفت: از رئیس قوه قضائیه که خود نیز هدف حربه شبکه پیچیده تخریب بود می‌خواهیم که به‌عنوان مدعی‌العموم این شبکه پیچیده، برنامه‌ریزی شده و تشکیلاتی را شناسایی و به عنوان عواملی که به دنبال منحرف کردن انقلاب هستند، برخورد کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان