منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 338123
گروه :خبر
13950421000441_PhotoA

یک شبکه خبری آلمانی به اتهام تهیه برنامه‌ای که به زعم رژیم صهیونیستی محتوی مطالبی علیه ساختار آموزشی این رژیم است، ناچار به عذرخواهی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،رسانه‌های اسرائیلی یکی از شبکه‌های آلمان را متهم کردند، در برنامه‌ای مستند به این می‌پردازد که این رژیم چگونه مطالبی را به کودکان می‌آموزد تا به وسیله آنها افکار توام با نفرت‌پراکنی در آنها تقویت شود.

بنابر گزارش یدیعوت آحارونوت، در برنامه‌ای مستند با عنوان «آموزش نفرت» در شبکه تلویزیونی آلمانی ZDF  به این موضوع پرداخته می‌شود که چطور به کودکان کشتن آموزش داده می‌شود و این موضوع در ساختار آموزشی کودکان فلسطینی و اسرائیلی با هم مقایسه می‌شود.

رسانه‌های اسرائیلی همواره مدعی شده‌اند که شبکه ZDF در میان شبکه‌های تلویزیونی آلمانی اقدام به پخش برنامه‌های ضد اسرائیلی می‌کند و این در حالی است که در این برنامه تلاش شده است تا نشان داده شود که آموزش مطالب مربوط به نفرت پراکنی فقط مربوط به مدارس فلسطینی است اما درعین حال به این موضوع هم اشاره شده که ساختار آموزشی اسرائیل به گونه‌ای نژادپرستانه است.

در پی انتقادهای شدید از این برنامه شبکه ZDF ناچار به عذرخواهی شد و بخش‌هایی که متهم به داشتن محتوی ضداسرائیلی شده بود را از برنامه حذف کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است