منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
شناسه خبر: 327477
گروه :خبر
13950321000407_PhotoA

وزارت خزانه‌داری آمریکا در گزارشی از وجود شبکه‌های مالی در کشورهایی عربی حاشیه خلیج فارس خبر داد که از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزارت خزانه‌داری آمریکا در گزارشی از حمایت مالی برخی شبکه‌های خلیجی از گروه‌های تروریستی خبر داد.

 خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که گروه تروریستی داعش در سال 2015 نزدیک به یک میلیارد دلار درآمد داشته است.

در این ارتباط، «دانیل گلیزر» دستیار وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد که داعش در آمدهای خود را از طریق فروش نفت و گاز، دریافت اعانات از خارج، آدم فروشی و سرقت حساب‌های بانکی به به دست آورد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا در محاسبات خود اعلام کرد که درآمدهای داعش در سال 2015 حدود یک میلیارد دلار بود که نیمی از آن از طریق فروش نفت حاصل شد.

دانیل گلیزر همچنین افزود، ایالات متحده آمریکا همچنان از وجود حمایت‌های مالی برخی شبکه‌ها در کشورهای عربی خلیج فارس از تروریست‌های «القاعده و سایر گروه‌های تروریستی اطمینان دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی