منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 318732
گروه :خبر
13940412000240_PhotoA

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه شاید منظور آقای هاشمی‌رفسنجانی دستاوردهای برجام روی کاغذ است، گفت: هاشمی‌‌رفسنجانی بهتر است از افرادی که دقیق و منصفانه گزارش می‌دهند اطلاعات بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی‌رفسنجانی که گفته است «اگر دولت لیست مشکلات حل‌شده به واسطه برجام را منتشر کند، این افرادی که می‌گویند برجام دستاوردی نداشته به واسطه این دروغ بزرگ نزد خانواده خود نیز شرمنده می‌شوند»، اظهار داشت: گویا آقای هاشمی‌رفسنجانی در ریز قضیه برجام وارد نمی‌شوند و درباره کلان قضیه بر اساس گزارشاتی که به او می‌دهند، اظهارنظر کرده‌اند.

وی افزود: اگر آقای هاشمی‌رفسنجانی مانند ما که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ریز موضوع را پیگیری می‌کنیم و ریز نحوه اجرای برجام را می‌دانیم، وارد موضوع می‌شدند، قطعاً متوجه می‌شدند که برجام دستاوردی نداشته است، برجام نه تنها دستاوردی نداشته بلکه حتی بعد از توافق برجام، تحریم‌های جدید و دیگری هم علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال شده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه شاید منظور آقای هاشمی‌رفسنجانی دستاوردهای برجام روی کاغذ است، تصریح کرد: دولت بر اساس مواردی که در توافق برجام آمده، اعلام کند برجام دقیقاً چه دستاوردی برای جمهوری اسلامی ایران داشته است.

کوثری همچنین با بیان اینکه اینکه برخی بگویند بارش باران در پسابرجام از اثرات برجام است، چیزی جزء خنده به دنبال ندارد، یادآور شد: اما در واقع از آنچه که در برجام مکتوب شده، چیزی هنوز به معنای واقعی عاید ملت ایران نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد آقای هاشمی‌رفسنجانی بهتر است از افرادی که دقیق و منصفانه گزارش می‌دهند، اطلاعات بگیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند