منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
شناسه خبر: 269853
گروه :خبر
13941022000974_PhotoA

تیم ملی فوتبال امید ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات انتخابی المپیک عصر فردا (دوشنبه) به مصاف چین خواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عصر فردا روز سرنوشت‌سازی برای امیدهای ایران است. تمامی نگاه‌ها به قطر خواهد بود. جایی که تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه الغرافه دوحه باید در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف چین برود.

با توجه به امتیازاتی که در 2 دیدار گذشته تیم‌های گروه اول رد و بدل شده است کار در روز پایانی بسیار پیچیده شده است چرا که هر 4 تیم این گروه شانس صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها را دارند. حتی چین بدون امتیاز هم در صورت پیروزی مقابل ایران و برتری قطر مقابل سوریه 3 امتیازی می‌شود و در آن وقت است که تعداد گل‌های رد و بدل شده تیم دوم گروه را مشخص خواهد کرد.

اما شاگردان محمد خاکپور باید کار را در ورزشگاه الغرافه تمام کنند. ملی‌پوشان ایران باید در این دیدار به پیروزی برسند تا در طرف مقابل با پیروزی قطر مقابل سوریه دو تیم ایران و قطر راهی مرحله بعدی شوند. اما در صورتی که ایران مقابل چین پیروز شود و سوریه هم قطر را شکست دهد، 3 تیم 6 امتیازی خواهند شد که طبق قانون تعداد گل‌های رد و بدل شده مورد محاسبه قرار خواهد گرفت و پس از آن بازی رو در روی را محاسبه می‌کنند.

با توجه به اینکه این آخرین دوره مسابقات انتخابی المپیک خواهد بود و قرار است در المپیک 2020 قوتسال جای فوتبال را بگیرد، ملی‌پوشان ایران تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهند داد تا به حسرت 40 ساله پایان دهند چرا که در غیر این صورت دیگر تیم امید نمی‌تواند در مسابقات شرکت کند.

تیم‌های اول و دوم این گروه باید در مرحله بعدی به مصاف 2 تیم برتر گروه دوم بروند.

*برنامه بازی‌های دیدار پایانی گروه اول به شرح زیر است:

ایران – چین ساعت 20 به وقت تهران

قطر – سوریه ساعت 20 به وقت تهران

*جدول این گروه نیز به شرح زیر است:

1- قطر 6 امتیاز (گل زده: 5؛ گل خورده: 2)

2- ایران 3 امتیاز (گل زده: 3؛ گل خورده: 2)

3- سوریه 3 امتیاز (گل زده: 3؛ گل خورده: 3)

4- چین صفر امتیاز (گل زده: 2؛ گل خورده: 4)

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است