منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
شناسه خبر: 183236
گروه :خبر

شاه عربستان در تازه‌ترین اظهارات خود مدعی شد که حملات جنگنده‌های کشورش به یمن، اهداف مورد نظر را محقق نموده و “از ناگوار شدن شرایط جلوگیری کرده” است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سلمان بن عبدالعزیز در مراسم گشایش نشست مشورتی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، اظهار داشت: عملیات موسوم به “بازگرداندن امید” بر مبنای قطعنامه شورای امنیت آغاز شده است.
اظهارات شاه عربستان در حالی مطرح می شود که تجاوز جنگنده های سعودی به یمن، موجب تخریب زیرساخت های این کشور و کشته و مجروح شدن شمار زیادی از غیرنظامیان بی‌دفاع شده است.

سلمان در این نشست که با حضور رئیس جمهور فرانسه برگزار شد، افزود: تلاشها برای “حمایت” از یمن با به کار گیری تمامی امکانات ادامه دارد.

این نشست در حالی برگزار می شود که قرار است سران شورای همکاری در ماه جاری در کمپ دیوید با رئیس جمهور آمریکا درباره برحان یمن و اوضاع سوریه و توافق ایران و 5+1 ، دیدار و گفتگو کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است