منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
شناسه خبر: 306092
گروه :خبر
2

پسران پرسپولیسی و دختران پرسپولیسی پس از پیروزی تیمشان در دربی ۸۲ ام در بندرعباس به خیابان ها آمدند تا با فریاد زدن و بالا بردن پرچم پرسپولیس به کل کل خود پس از بازی در سکوت تمام استقلالی ها بپردازند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛باز هم استقلال و پرسپولیس به دیدار هم رفتند و این بار شادی پس از دربی به طرفداران پرسپولیس و غم و سکوت پس از دربی به طرفداران استقلال رسید .

 

در کل کل های فراوان دربی های هرساله میان طرفداران استقلال و طرفداران پرسپولیس در ۸۲ امین دربی زور پرسپولیسی ها چربید تا استقلالی ها را برای مدتی به سکوت بکشانند .

دربی ۸۲ ام استقلال و پرسپولیس دیروز با پیروز ۴ بر ۲ پرسپولیس به پایان رسید که این پیروز همانطور که انتظار میرفت پرسپولیسی ها را به خیابان ها کشاند .
پسران پرسپولیسی و دختران پرسپولیسی پس از پیروزی تیمشان در دربی ۸۲ ام در بندرعباس به خیابان ها آمدند تا با فریاد زدن و بالا بردن پرچم پرسپولیس به کل کل خود پس از بازی در سکوت تمام استقلالی ها بپردازند .
پسران و دختران بندرعباسی با در دست داشتن پرچم پرسپولیس در خیابان ها به شادی پیروزی دلنشین تیمشان پرداختند .

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است