منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
شناسه خبر: 180510
گروه :خبر

سیر صعودی قیمت سیم‌کارت‌های همراه اول در بازار همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بنابر اظهارات فعالان بازار سیم‌کارت، قیمت کد‌های یک که پیش از عید به دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده بود در سال جاری مرز ۲.۵ میلیون تومان را هم رد کرده است.

همچنین کدهای دو به قیمتی بالغ بر یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و برای سیم‌کارت‌های کد سه قیمتی بالغ بر یک میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود که البته در مجموع و در میان تمام کد‌ها، براساس میزان رند بودن شماره، قیمت از رقم‌های پایه بالاتر می‌رود.

کدهای چهار و پنج نیز به ترتیب با قیمت‌هایی بالغ بر ۷۰۰ و ۶۰۰ هزار تومان در بازار واگذار می‌شوند و برای کد شش هم قیمتی بالغ بر ۵۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

اما سیم‌کارت‌هایی با کد‌های به نسبت جدید قیمت متعادل‌تری دارند و در میان آنها سیم‌کارت کد هفت در صورت صفر‌ بودن با مبلغی بالغ بر ۵۰۰ هزار تومان و در صورت کارکرده بودن با رقمی بیش از ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

کد هشت صفر نیز قیمتی حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد و کارکرده آن در بازار به قیمتی بالغ بر ۳۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

کدهای ۹ صفر نیز به قیمت ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند که البته اگر کارکرده این کد در بازار پیدا شود، هزینه آن به حدود ۲۰۰ هزار تومان کاهش پیدا می‌کند.

سیم‌کارت‌های کد صفر که جدید‌ترین کدهای وارد شده به بازار هستند هم بیش از ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند.

بنابراظهار فعالان بازار، در حال حاضر گرایش مردم برای خرید سیم‌کارت‌های دائمی نسبت به قبل افزایش یافته و در این میان بیشتر استقبال خریداران از کدهای قدیمی و به ویژه یک و دو صورت می‌گیرد. همچنین برای فروش سیم‌کارت نیز قیمت‌هایی حدود ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان پایین‌تر از قیمت فروش در بازار اعمال می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی