منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 337032
گروه :خبر
hormoz

بارش شدید باران و سیل 26 استان جنوبی چین را در برگرفت که بر اثر آن تا کنون بیش از 180 نفر جان باخته‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سیل شدید در چین، تاکنون به کشته شدن 186 نفر منجر تا کنون شد و زندگی 10 میلیون نفر مختل شده است.

بر اثر این سیل که شهرهای جنوبی چین را در برگفته 45 نفر مفقود شده‌اند و یک و نیم میلیون نفر آواره شده و ده‌ها هزار خانه ویران شده است. 32 میلیون نفر در 26 استان این کشور از شدت سیل آسیب دیده‌اند.

در این شرایط بحرانی در ووهان چین هشدار وضعیت قرمز داده شد و طی روزهای اخیر 600 میلی متر باران باریده که در تاریخ این شهر بی‌سابقه است. همچنین شدت بارش‌ها باعث شد کلیه خطوط مترو و ریلی مسدود و آمد و شد ریلی متوقف شود.

انتهای پیام/ص

 single
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی