منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹
شناسه خبر: 332635
گروه :خبر
1 (2)

سرپرست دانشگاه پیام نور استان عنوان کرد: دانشگاه پیام نور استان به دنبال سیستم پاسخگویی الکترونیکی جهت ارتباط سریع با دانشجویان و پاسخگویی مناسب و به موقع می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس، محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی بر پاسخگویی به مراجعات حضوری و غیر حضوری دانشجویان و ارباب رجوع تأکید کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان با اشاره بر پاسخگویی به موقع در دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به دنبال سیستم پاسخگویی الکترونیکی جهت ارتباط سریع دانشجویان و پاسخگویی مناسب و به موقع می باشد.

 

دیانت سیستم پاسخگویی های حضوری و غیر حضوری را موجب  بهبود و ارتقاء سازمان دانست و تصریح کرد: بر مبنای اصل تکریم ارباب رجوع ارائه این خدمات در استانهای محروم از تحمیل هزینه های ایاب و ذهاب غیر حضوری برای اقشار مستضعف جامعه جلوگیری خواهد شد.

 

وی احترام به دانشجو و تکریم ارباب رجوع یکی از وظایف مهم رؤسا و مدیران دانست و گفت: مطالبات رؤسای مراکز و واحدها مورد بررسی قرار می گیرد و پیگیری خواهد شد.

 

 

دیانت بیان کرد: حضور منظم و مرتب اعضای هیأت علمی  از وظایف شرعی و قانونی اعضا است لذا حضور فیزیکی اعضای هیأت علمی دانشگاه 40ساعت درهفته در مراکز و واحدها الزامی است .

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خاطرنشان کرد:  عدم حضور اعضای هیأت علمی را باعث سرگردانی دانشجویان، افت علمی و درنهایت بد آموزی دانشجویان می باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است