منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
شناسه خبر: 321443
گروه :خبر
da30b562-834b-4c93-94af-a6e1f4f0761f

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در همایش استانی سواد و صعود با حضور معاون آموزشی سازمان نهضت سواد آموزی کشور گفت : سیستم آموزشی ما نیازمند یک بازتعریف از مقوله علم و سوادآموزی می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب،  معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب ، گفت: ساختن ایران یک ماموریت حاکمیتی و اجتماعی همه مردم بخصوص مسئولان و متولیان حاکمیت است که این ساختن بایستی همراه با دانایی  و آگاهی باشد.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب اظهار کرد: نسل جدید قدرت آفرینی کشورها و جوامع مبتنی بر دانایی می باشد  و بواسطه این دانایی است که  ارزش افرینی کشور را بهمراه خواهد داشت و در این زمینه  نرخ رشد و سرعت تولید علم یک عمل اثر گذار برای توانایی و قدرت هر کشور خواهد بود لذا کشور ما باید بر اساس اجرای طرح و برنامه های جامع در روند تولید علم نقش آفرینی موثری را داشته باشد.

 

نخعی افزود: در عصر تولید علم باید تعریف جدیدی از علم و سواد آموزی داشته باشیم که ارزش آفرینی نمود اصلی آن دراین باز تعریف از علم باشد.

 

نماینده عالی دولت در میناب ابراز داشت: نگرش ما در آموزش های سیستمی کشور باید رویکردی همراه با حکمت باشد و در این مسیر جهت آموزشی ما بر علم آفرینی مبتنی بر حکمت و آگاهی منتج بر به نتیجه رسیدن و بهره مناسب برای جامعه باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: بی سوادی حال حاضر جامعه ما دیگر بازماندن از تحصیل نیست بلکه ماندن و پایبندی محض بر آموخته های گذشته و عدم اقدام جدید برای نوآوری و به روز کردن علم خود نشانی از بی سوادی و بد سوادی است.

 

معاون استاندار هرمزگان لازمه پیشرفت و سربلندی کشور را بهبود رویکردهای آموزشی دانست و اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه مدیریتی آموزش شهرستان میناب بهره گیری از ظرفیتهای و امکانات لازم برای تقویت و توسعه زیرساختهای آموزشی بر اساس ابزارهای نوین آموزشی می باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است