منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
شناسه خبر: 202896
گروه :خبر
223

شهردار بندر سیریک گفت: یکی از خدمات مردمی ایجاد ماشین های درون شهری در قالب تاکسی برای سهولت جابه جایی شهروندان است، که متاسفانه در شهر سیریک وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،عبدالحمید سعدینی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: علل مختلفی برای عدم وجود تاکسی در شهر بندر سیریک وجود دارد یکی عدم استقبال متقاضی برای خرید تاکسی ، بعلت کوچک بودن شهر و گرایشات سنتی مردم به ایاب و ذهاب برای جابه جایی مسافت درون شهری ، عدم واگذاری تسهیلات مناسب برای خرید تاکسی ، و عدم ابلاغ این موضوع بعنوان یک مسئله مهم و ضروری برای شهرداری را از دیگر علل آن برشمرد.

 

شهردار بندر سیریک گفت: سیریک از شهریورماه سال 1375 از روستا به شهر تبدیل شده و هدف از ارتقای روستا به شهر هم ارائه خدمات مطلوبتر و بهتر برای مردم می باشد که یکی از آن خدمات ایجاد ماشین های درون شهری در قالب تاکسی برای سهولت جابه جایی شهروندان عزیر می باشد که متاسفانه در شهر سیریک وجود ندارد.
شهردار بندر سیریک ابراز داشت: شهرداری سیریک در سالیان گذشته در چندین نوبت سهمیه تاکسی برای عموم اعلام کرده که بعلت عدم استقبال متقاضی این طرح برای اجرای و پیگیری مراحل بعدی متوقف شده است.
سعدینی خاطرنشان کرد:باید تمهیداتی با شرایط خاص با همکاری بانک های عامل در خصوص ارائه تسهیلات برای خرید تاکسی های درون و حتی برون شهری فراهم تا شاید با ایجاد شرایط خاص و مناسب ضمن جذب متقاضیان بتوانیم نسبت به رفع این معضل و مشکل شهری شهر بندر سیریک اقدام مناسبی داشته باشیم.
شهردار بندر سیریک اضافه کرد: با توجه به سیاست گذاری های دولت مبنی بر واگذاری متصدی گری ها به بخش خصوصی باید متقاضی برای استقبال از این بخش ها وجود داشته باشد تا شهرداری براساس قانون و مصوبه شورای اسلامی نسبت به اجرا همکاری لازم داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه نبود تاکسی درون شهری باعث نارضایتی و گلایه برخی از شهروندان بویژه میهمان ، مسافران ، دانشجویان شده که امیدواریم با ایجاد شرایط خوب و استقبال متقاضیان در آینده ای نزدیک این معضل و مشکل شهروندان مرتفع شود.
انتهای پیام/س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است