منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴
شناسه خبر: 277267
گروه :خبر
13941115000492_PhotoA

حجت الاسلام سیدعلى خمینى نوه گرامی امام خمینی با حضور در منزل استاد حمید سبزوارى از این شاعر متعهد انقلاب اسلامی عیادت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید على خمینى در این دیدار با اشاره به اینکه انقلاب ملت ایران بر پایه عقل و عاطفه استوار بود اظهار کرد: از ارکان اصلى بُعد عاطفى انقلاب، اشعار انقلابى بود و حمید سبزوارى استوانه درخشان شعر انقلاب است.
نوه امام راحل ضمن تقدیر از مجاهدات فرهنگى این شاعر پیشکسوت گفت: امروز و پس از گذشت سه دهه از انقلاب وظیفه ماست که نسبت به این هر دو بُعد حساس باشیم و نگذاریم که عقلانیت و عاطفه در نظام اسلامی مان کمرنگ شود.
سید على خمینى گفت: هر اقدامى که موجب تضعیف محبت مردم نسبت به نظام شود خواسته یا ناخواسته گام برداشتن در زمین دشمن است.
وى با اشاره به اینکه اشعار حمید سبزوارى تا سالهاى سال در خاطره مردم ایران ماندگار است از شخصیت فردى این شاعر متعهد تجلیل کرد و ضمن انتقاد از نهادهاى مسئول گفت: متاسفانه تجلیل از پیشکسوتان فرهنگى انقلاب آن طور که شایسته و بایسته است انجام نمى گیرد و نباید مناعت طبع استوانه هایى چون استاد سبزوارى باعث فراموشى این بزرگان از یاد و خاطر نسل جدید شود.
سید على خمینى در پایان این دیدار براى شفاى حمید سبزوارى دعا و ابراز امیدوارى کرد که شعر انقلاب روز به روز مسیر پیشرفت و تعالى را طى کند.
در ابتداى این دیدار فرزند استاد سبزوارى ضمن تجلیل از مقام بنیانگذار انقلاب اسلامى گزارشى از روند درمان این شاعر متعهد و پیشکسوت ارائه داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی