منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
شناسه خبر: 266834
گروه :خبر
فروردین 1389 (122)

پرورش دهنده مرغ بومی با بیان اینکه تسهیلات بسیج سازندگی به پیشرفت من کمک کرد گفت: هم اینک در روستایمانبرای پنج نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی کردم.

عقیل تب، پرورش دهنده مرغ بومی در استان هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: در روستای حسنلنگی  همراه پدر و برادر کوچکترم فعالیت خود را در حوزه پرورش مرغ بومی آغاز کردم.

وی با بیان اینکه برای آغاز کار خود از بسیج سازندگی هرمزگان 10 میلیون تسهیلات دریافت کردم، اظهار کرد: در اولین دوره پرورش، حدود 800 مرغ بومی را پرورش دادم.

پرورش دهنده مرغ بومی با اشاره به اشتغال زایی طرح پرورش مرغ بومی در روستایشان اظهار کرد: در این طرح مقاومتی دو نفر به صورت مستقیم و پنج  نفر به صورت غیر مستقیم در عرصه پرورش مرغ بومی فعال شده است.پ

تب با بیان اینکه پدر و برادرم من را در اجرای این طرح کمک می‌کنند گفت: پدر و برادرم دامدار هستند و هم اکنون نیز به کار خود در دامداری ادامه می دهند.

وی با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: با توجه به اینکه تمام هم و غم دشمن اختلال در سیستم اقتصادی کشورمان است،اقتصاد مقاومتی با تکیه بر ظرفیت های داخلی کشور را از تحریم های ظالمان کشورهای مستبد مصون بدارد.

این فعال عرصه مقاومتی تاکید کرد: اصول اقتصاد مقاومتی بر پایه تقویت تولید کنندگان داخلی است چنانچه اگر سیاست اقتصاد مقاومتی به خوبی اجرا شود کشور  از خارج بی نیاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: کشور ما در تمام زمینه های اقتصادی ظرفیت بالایی دارد و با نهادینه کردن سیستم جامعه اقتصاد مقاومتی می توان زمینه صادرات تکنولوژی به کشورهای دیگر را فراهم نمود.

 

تب با اشاره به تاکید رهبر انقلاب مبنی بر افزایش سطح صادرات غیر نفتی اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اجرای صحیح سیاست های اقتصادی می تواند راهبری مشخص و مفید برای جایگزین کردن سایر محصولات بجای نفت باشد

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر