منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
شناسه خبر: 242796
گروه :خبر
دانشگاه-هرمزگان-150x150

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان بیان کرد: مسئولان دانشگاه هرمزگان حمایت مغرضانه و سکوت معناداری را در قبال تخلفات و بی قانونی های انجمن اسلامی اتخاذ کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، سید محمد متولی، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان، با بیان اینکه دانشجو نباید سیاست زده باشد اما دانشجوی سیاسی باشد،گفت: دانشجوی سیاست زده مرکبی برای سیاسیون و یاغی های انقلاب می شود .

 

 

 

 

عضو شورای تبیین واضع بسیج دانشجویی هرمزگان اظهار کرد: بعنوان دانشجوی بسیجی به هیچ عنوان مخالف فعالیت تشکلی همچون انجمن اسلامی نیستیم کما اینکه بعد از توقیف انجمن اسلامی در دانشگاه جز اولین کسانی بودیم که پیگیر بازگشایی انجمن اسلامی با انجام  فعالیت ها یی  که  در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت بگیرد ،در این صورت می توان رسالت دانشجویی را به سر حد کمال رساند.

 

 

 

 

 

متولی با اشاره به حمایت مغرضانه و سکوت معنادار معاون فرهنگی و مسئولان دانشگاه در قبال تخلفات و بی قانونی های انجمن اسلامی ، تصریح کرد: سکوت معاونت فرهنگی و مسئولان در برابر پخش کلیپی از سران فتنه در سال ۸۸ در مجمع عمومی و اولین جلسه افتتاحیه انجمن که آن هارا بعنوان سمبل آزادی معرفی می کرد جنبه حمایتی دارد.

 

 

 

 

 

وی، افزود: نشر عکس خاتمی در دو روز معارفه جدید الورود ها گرچه دانشگاه خود را متولی برگزاری می دانست اما اجرای آن را به انجمن اسلامی واگذار کرد این در حالی بود که با درخواست اجرای معارفه از طرف تشکل های دیگر مخالفت شده بود.

 

 

 

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان با اشاره به چاپ شبنامه ی غیر قانونی و بدون مجوز در سالروز کوروش، بیان کرد: با اینکه سایر تشکل ها و کمیته ناظر بر نشریات از غیر قانونی بودن آن صحبت  و در حال پیگیری هستند اما متأسفانه باز هم معاونت فرهنگی دانشگاه از پیگیری آن سر باز زده و در صدد حمایت دوباره از آن ها است! قانون باید برای همه یکسان باشد و همه بخوبی می دانند که اگر این تخلف از سوی تشکلی دیگر انجام می گرفت نه تنها پیگیری می کردند بلکه تا به نتیجه گرفتن و مجازات آن تشکل از پای نمی نشستند.

 

 

 

 

 

متولی گفت: این واقعیت نشان دهنده این است که متأسفانه انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان بصورت مستقیم با سران فتنه گر رابطه دارند که اینطور رابطه ها اصلا به صلاح دانشگاه و دانشجو نیست چرا که یاغیان انقلاب به دنبال براندازی نظام و رسیدن به اهداف شخصی خود هستند و لحظه ای را  هم درنگ نخواهند کرد چون این را فرصتی برای حضور دوباره خود در جامعه می بینند.

 

 

 

 

وی با اشاره به اینکه سران فتنه درصدد ایجاد که دعوای سیاسی در بین تشکل های دانشجویی و دور ساختن دانشجو از اهداف و آرمان های والایشان است، اظهار کرد:  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید هوشیار بود زیرا دشمن دانشگاه ها را آماج توطعه قرار می دهد و دوم اینکه این مسئله را خطری بزرگ برای آینده دانشگاه می بیند و این اخطار را به مسئولان دانشگاه هرمزگان می دهم که اگر باز هم درقبال این بی قانونی ها سکوت کنید.

 

 

 

 

 

متولی با بیان اینکه مسئولان دانشگاهی بیشتر در معرض این بی قانونی قرار خواهند گرفت، تصریح کرد:  اولین کسانی که از این بی قانونی ها ضربه خواهند خورد مسئولان هستند  چراکه حیات سیاسی دانشگاه در خطر جدی از سوی توطئه گران قرار گرفته.

 

 

 

 

 

وی  اظهار کرد:  بسیج دانشجویی مواضع خود را قاطع ، صریح و روشن بدون هیچ مصلحت اندیشی اتخاذ می کند و اگر تشکل ها ی همسو در مورد سکوت کنند، ضربه سختی از این توطعه ها خواهند خورد.

 

 

 

 

عضو شورای تبیین بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان خاطرنشان کرد: باید رسالت دانشجویی خود را حفظ کنیم و اجازه جولان به افرادی که در صدد سو استفاده از دانشگاه و دانشجو را دارند، ندهیم زیرا دانشجو صدای بیدار یک جامعه است و یکی از وظایف مهم آن روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان