منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
شناسه خبر: 255336
گروه :خبر
image546419

کارشناس ارشد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندعباس گفت: دولت و وزارت امور خارجه باید در مورد کشتار مسلمانان جهان و به ویژه شیعیان نیجریه ، را با جدیت در مجامع بین‌الملل دنبال کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیده فاطمه حسینی ، کارشناس حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس  در گفت‌وگو با خبرنگار سوریاس با اشاره به موضوع کشتار شیعیان در نیجریه گفت: قاتلان این کشتار که دست پرورده آمریکا و اسرائیل هستندبدانند، دست قدرت الهی بالای دست هاست و روزی آنها در آتش قهر و انتقام خواهند سوخت.

 

وی از سکوت سازمان های بین المللی و سازمان حقوق بشر در محکومیت این اقدام انتقاد کرد و افزود: باید از نمایندگان سازمان ملل متحد سوال شود آیا خون مردم مستضعف آفریقایی با خون مردم مرفه اروپایی تفاوتی دارد؟ تا کی دنیا باید شاهد چنین تبیعض نژادی باشد؟

 

این کارشناس ارشد حقوق ، تصریح کرد:این حملات و عصبانی شدن های دشمنان خود نشانگر حقانیت دین اسلام است و آنها از مذهب تشیع که تهدیدی بزرگ برای رفتار خودکامه و ستم های دولتمردان کشورهای غربی و خطری بزرگ برای رسیدن به منافع شخصی ایشان است.

 

حسینی با بیان اینکه شیخ زکزکی از مریدان و شاگردان امام خمینی (ره) و مکتب اسلام است ، بیان داشت:شیخ زکزاکی و پیروانش مرید واقعی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری هستند و می توان گفت این مکتب برگرفته از مکتب امام (ره) است .

 

حسینی خاطرنشان کرد : سکوت هر مسلمانی در قضایای این‌چنینی خیانت به اسلام است و از دولت و مسئولین کشور می خواهیم که پیگیری‌های خود را از مجامع بین المللی ادامه دهند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی