منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶
شناسه خبر: 322934
گروه :خبر
260386

در حالی که آیت الله مکارم شیرازی ده دغدغه مردم را به روحانی گوشزد کردند، رسانه دولت در اقدامی عجیب این دغدغه ها را سانسور کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ طی روز های گذشته خبری از ملاقات روحانی با آیت الله مکارم شیرازی بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی درج شد که محورهای مهمی از این دیدار در رسانه ها بازتاب یافت.

 

روزنامه رسالت صبح روز گذشته تیتر اول خود را به این موضوع اختصاص داده و 10 نگرانی مردم که از سوی آیت الله مکارم شیرازی به روحانی انتقال داده شده بود را منتشر کرد.

 

عدم راه اندازی واحد های تولیدی در داخل کشور، نبود بازرسی های جامع و گسترده، واردات بی رویه، افزایش تعداد بیکاران مخصوصا جوانان، رفتار های جناحی در دولت، مطالبه گری از غرب به ویژه آمریکا، وضع مالیات ها به صورت غیر عادلانه، سامان بخشیدن به یارانه بگیران، عدم رسیدگی به مسائل فرهنگی و مفاسد سایت ها و شبکه های اجتماعی و … برخی از مواردی بود که در تذکرات آیت الله مکارم به روحانی دیده می‌شد.

 

این نگرانی ها در حالی که انتقاداتی به عملکرد دولت را نیز به دنبال داشته است، در رسانه های دولتی بایکوت شده است؛‌ به طوری که خبرگزاری دولت از این دیدار تنها به انتشار عکس هایی به همراه برخی از تعاریف از دولت بسنده کرده است.

 

این خبرگزاری هیچ یک از دغدغه های مردم که آیت الله مکارم به روحانی منتقل کرده است را بازنشر نداده است چرا که این دغدغه ها رنگ و بوی انتقاد به برخی از رفتارهای دولت را نیز داشته است.

 

در همین رابطه خبرنگار دانا تماس هایی با پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور داشت که متأسفانه هیچ کدام از آنها به نتیجه ای نرسید؛ دفتر معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور  هم بعد از تماس های مکرر خبرنگار دانا برای پیگیری این موضوع اظهار داشت در فرصتی مناسب با خبرنگار تماس خواهند گرفت.

 

 

شبکه اطلاع رسانی راه دانا آماده انتشار توضیح از سوی مسئولین پایگاه اطلاع رسانی دولت و یا دفتر معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور برای سانسور دغدغه‌های مردم در دیدار روحانی با آِیت الله مکارم است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد