منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
شناسه خبر: 281736
گروه :خبر
hormoz

با عبور سکه نقدی از مرز یک میلیون تومان، سکه آتی نیز افزایش پیدا کرد و به بالای یک میلیون تومان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  با افزایش تقاضا در بازار سکه و عبور قیمت این محصول از مرز یک میلون تومان، سکه آتی نیز صعودی شد و از مرز یک میلیون تومان گذشت.

به این ترتیب نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تقاضا برای خرید سکه موجب افزایش قیمت این محصول و گذر آن از مرز یک میلیون تومان شد که همین اتفاق در معاملات آتی سکه نیز رخ داد و موجب افزایش قیمت در تمامی سررسیدها شد. به طوری که با رسیدن قیمت سکه نقدی به یک میلیون و 10 هزار تومان، سکه سررسید اسفند ماه نیز با افزایش 4 درصدی مواجه شود و به محدوده یک میلیون و 30 هزار تومان رسید.

همچنین سکه سررسید اردیبهشت ماه نیز با افزایش حدود 5 درصدی مواجه شد و به قیمت یک میلیون و 46 هزار تومان رسید. سکه تحویل تیر ماه 1395 نیز وضعیتی مشابه سایر سررسیدها داشت و با افزایش 5 درصدی در معاملات خود قدم به محدوده یک میلیون و 60 هزار تومانی گذاشت.

در این میان سکه‌ تحویل شهریور سال آینده نیز با قیمتی بیشتر از سایر سررسیدها رسید و در محدوده قیمتی یک میلیون و 80 هزار تومان داد و ستد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است