منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۱۶
شناسه خبر: 326829
گروه :خبر
IMG_8930

طی یک نشست خبری در جلسه تودیع و معارفه مسعود پاکزاد مسئول اسبق روابط عمومی استانداری هرمزگان، سکان معاونت روابط عمومی به لیلا بایگان که با حکم استاندار هرمزگان به معاونت روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان منصوب شده بود، سپرده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مسعود پاکزاد مسئول اسبق روابط عمومی استانداری هرمزگان طی یک نشست خبری در جلسه تودیع و معارفه خود عنوان کرد: امروز روابط عمومی به عنوان یک عنصر اصلی و اساسی در هر مجموعه ای است و تمام دوستان روابط عمومی انسان هایی توانمند هستند که در حوزه و بخش های مختلف فعالیت می کنند.

 

پاکزاد افزود: در استان هرمزگان نیروهای توانمندی در حوزه ی روابط عمومی داریم که همیشه به عنوان ویترین اداره، نهاد و سازمان خود فعالیت کردند و توانستند از یک سو مطالبات اجتماعی جامعه را به مدیران منتقل کنند و از سوی دیگر بازتاب دهنده رفتارهای مدیر در عرصه خدمت رسانی به مردم باشند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: خوشحالم از اینکه امروز روابط عمومی ها جایگاه واقعی خود را بدست آورده اند و احکام شورای هماهنگی روابط عمومی استان توسط شخص دکتر جادری امضا و ابلاغ شد. می خواهم انشاالله وقتی این مسئولیت را به شخص دیگری واگذار می کنم و می سپارم، وجدانی آرام که نیاز به قاضی ندارد، داشته باشم و بر خود لازم می دانم از تک تک دوستان عزیز که در این مدت مرا همراهی کردند تشکر و قدردانی کنم.

 

پاکزاد اظهار کرد: امیدوارم در ادامه ی مسیر خانم بایگان نقش روابط عمومی را پررنگ تر و مهم تر کننددمن بر لیاقت و توانمندی خانم بایگان شهادت می دهم و می دانم وی توانایی بر عهده گرفتن این سمت را دارند زیرا روابط عمومی مهم ترین کار مجموعه حکومتی می باشد.

 

لیلا بایگان که با حکم استاندار هرمزگان به معاونت روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان منصوب شده بود، ادامه داد : از دکتر رئوفی، آقای یساسی و به ویژه جناب دکتر جادری برای این اعتماد سپاسگزارم و امیدوارم با همراهی و همکاری این بزرگواران بتوانم پاسخگوی این اعتماد باشم. مبنای روابط عمومی نه عرضه و نه تحمیل یک دیدگاه خاص می باشد، در واقع یکی از هنرهای روابط عمومی آشتی دادن و سازگار کردن افکار مختلف اجتماعی از طریق رسانه ها است.

 

وی افزود: به طبع ما هم در روابط عمومی استانداری به عنوان نماینده مدیریت عالی استان تلاش می کنیم هماهنگی هرچه بیشتری را بین مدیریت سیاسی و خواست عموم مردم در هرمزگان برقرار کنیم. که همه این ها به همراهی مجموعه روابط عمومی ها و رسانه ها نیاز دارد.

 

بایگان تصریح کرد: موضوع جایگاه روابط عمومی یکی از دغدغه های بسیار مهم مدیران روابط عمومی استان و چه بسا کل کشور است و مشکل روابط عمومی ها مورد توجه بنده است و امیدوارم از این به بعد هم به آنها رسیدگی کنیم.

 

معاونت جدید روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان عنوان کرد: روابط عمومی نمی تواند فقط جانب سازمان خودش را نگه دارد و باید قدرت پاسخگویی به تمام فکر ها و نظرات مقابل خود را هم داشته باشد.

 

وی در آخر گفت: امیدوارم در فضای صمیمی و سرشار از اعتماد و همکاری بتوانیم همراه استان و دولت پیش برویم و از تلاش آقای پاکزاد در دوره ی مسئولیت ایشان که شاهد حمایت های بی دریغشان بودیم، تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است