منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
شناسه خبر: 277510
گروه :خبر
ننننن

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ یک از سردمداران قدرت‌های جهانی را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سردار علی فدوی صبح امروز در رزمایش قرارگاه تاکتیکی فجر در نواحی میناب و سیریک اظهار کرد: جوانان این مرز و بوم هرگز خدا و مبانی اسلامی را فراموش نکردند و این رمز پیروزی انقلاب طی سی و هفت سال بوده و خواهد بود.
وی افزود: بسیج نه تنها در منطقه بلکه در دیگر بلادهای اسلامی همواره الگو بوده و روز به روز به قدرتش افزوده می‌شود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: جوانان این مرز و بوم در هیچ برهه‌ای خدا را فراموش نکردند و همواره به قدرت لایزال الهی ایمان محکمی داشته و همین قدرت باعث پیروزی جوانان ما در تمامی عرصه‌ها شده است.
فدوی اضافه کرد: تجهیزات نظامی دشمنان اسلام قابل مقایسه با تجهیزات ما نیست آنها به تمام تجهیزات روز دنیا مجهز هستند اما توان استفاده از تجهیزاتشان را در مقابل ما ندارند چرا که ما به قدرت الهی و روز جزا ایمان داریم و با همین قدرت در تمام صحنه‌ها پیروز بوده‌ایم.
وی تصریح کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی از خودگذشتگی جوانان ما انگشت به دهان مانده‌اند چون باور و فهم این موضوع برایشان سخت است که چطور جوانان بسیجی برای حفظ دین و میهنشان به راحتی از جان خود می‌گذرند و جان خود را فدای آرمان‌های نظامشان می‌کنند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: همانطور که پیامبر اسلام (ص) در راه مبارزه با کفر هیچ یک از زورگویان را به رسمیت نشناخت ایران اسلامی و در راس آن مقام معظم رهبری نیز هیچ یک از سردمداران قدرت به ویژه آمریکای جنایتکار را به رسمیت نخواهند شناخت.
فدوی بیان داشت: ایران اسلامی هزاران هزار شهید تقدیم این مرز و بوم کرده است تا این انقلاب را از شر دشمنان حفظ کند و به برکت خون این شهدا امروز کشور ما امن‌ترین جای دنیاست و به عنوان الگویی برای کشورهای منطقه تبدیل شده است.
وی افزود: شهادت برای جوانان ما یک افتخار است و این همان نیرویی که خداوند به جوانان بسیجی ما عطا کرده که این نیرو به تمام سلاح‌های پیشرفته دشمنان فائق می‌‌شود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: رزمندگان اسلام 37 سال است که قدرت خداوند را باور دارند و با همین قدرت مقابل دشمنان نظام ایستاده‌اند و با همین قدرت جلوی سلطه‌گر بزرگ دنیا قد علم می‌کنند.
فدوی افزود: بودجه نظامی 800 میلیاردی آمریکاییان با بودجه ما قابل قیاس نیست و ابزار نظامی ما با ابزار نظامی آنان نیز قابل قیاس نیست اما قدرتی در جوانان ماست که آن قدرت در وجود آنها نیست و آن قدرت چیزی جز ایمان به قدرت پروردگار نیست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از ساخت 300 موج شکن از اروند تا فسار بندر در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: از این تعداد 53 موج شکن متعلق به استان هرمزگان است.
انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی