منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: 187538
گروه :خبر
index

معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه سپاه پرچمدار پیش برندگی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: وظیفه سپاه پاسداران حفظ دستاوردهای جمهوری اسلام است.

علی علی نژاد، معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره با نامگذاری روز پاسدار از سوی معمار کبیر انقلاب همزمان با ولادت امام حسین(ع) گفت: یک پاسدار باید با توکل و اراده قوی نسبت به خداوند متعال خصوصیات قیام عاشورا و پیام رسان عاشورا وجود داشته باشد.
وی افزود: همانطور که امام حسین(ع) زندگی و فرزندانش را فدای کرد تا اسلام زنده بماند یک پاسدار واقعی نیز باید تمام زندگی خود را فدای اسلام کند.

علی نژاد با بیان اینکه پاسدار باید شجاع و دلیر باشد وقدرت پاسداری از حریم ولایت و قرآن اسلام عترت و ولایت داشته باشد، اظهار کرد: پاسداران در 35 سال انقلاب و 8 سال دفاع مقدس به معنای واقعی از حریم ولایت قران اسلام دفاع کردند.

وی صداقت و صراحت در بیان را از ویژگی های پاسدارن دانست و تصریح کرد: پاسدارباید دارای بصیرت و فهم بالایی باشد و دشمن شناس باشد تا بتواند از کشور و اسلام دفاع کنند .

معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد با بیان اینکه هر جا که نام اسلام است پاسدار آنجا وجود دارد عنوان کرد: پاسداران که از انقلاب و اسلام دفاع می کنند و پاسدار کشور ایران نیستند بلکه پاسدار اسلام هستند و دفاع از محرومین و مظلومین و مبارزه با ظالمین  ازخصوصیات پاسداران است.

علی نژاد با بیان اینکه وظیفه اصلی پاسداران خودسازی، بالا بردن معنویت و مقابله با دشمن درونی است، گفت: باید ابتدا خود را در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن حفظ کنیم تا در نبرد با دشمن بتوانیم موفق باشیم .

وی افزود:امروز سپاه پرچمدار پیش برندگی جمهوری اسلامی ایران است و وظیفه سپاه حفظ دستاوردهای جمهوری اسلام است.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به اینکه هرجایی که تهدیدی برای نظام باشد سپاه ورود پیدا می کند، اظهار کرد:در عرصه های فرهنگی و مبارزه و تهاجم فرهنگی سپاه ماموریت دارد تا با برنامه های فرهنگی یادواره شهدا ، گردهمایی های سیاسی، برنامه های معنوی و دینی از نیروی بسیج استفاده کند.
وی با اشاره به اجرای سیاست های اقتصادی مقاومتی تصریح کرد: سپاه در پروژه های اقتصادی با بهره برداری از عموم مردم توانسته با هزینه بیشترین کیفیت راحاصل کند و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به بهره برداری برساند.

علی نژاد با اشاره به تهدید های دشمنان به حمله نظامی گفت: امروز سپاه از نظر نظامی، روحی و معنوی در اوج آمادگی بسر می برد و پاسخ دندان شکنی برای یاوه گویان و متجاوزان دارد.
وی خاطر نشان کرد: ما با خودکفایی و ایجاد تجهیزات نظامی به کل منطقه اشرافیت داریم و با نیروهای آموزش  دیده برتری کامل نطامی را در زمینه دریایی ، زمینی و هوایی دارا هستیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است