منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۶
شناسه خبر: 281306
گروه :خبر
PicsArt_12-17-06.07.10

خطیب موقت جمعه بندرعباس اظهار کرد:فرزندان غیور سپاه عزت پوشالی امریکا را نشان دادند ولی عده ای هنوز در داخل سنگ امریکا را به سینه می زنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  ندای ساحل، حجت الاسلام والمسلمین تقوی امام جمعه موقت بندرعباس در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه تواضع از خصلت های مومنین است،گفت: اگر کسی که در هر جایگاهی قرارداشته و مسئولیتی را عهده دار بود مهربانی خود را فراموش نکند خداوند به او افتخار خواهد کرد.

تقوی با اشاره به  تواضع نوعی مهربانی است، مهربانی که صداقت همراه آن است،افزود: شهدا نشانه عزت و افتخار ما هستند و خداوند به آنها افتخار می کند و ما نیز باید قدردان آنان باشیم.

امام جمعه موقت بندرعباس ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: به جامعه پزشکی به دلیل تلاش های فراوانشان خسته نباشید می گویم، گاهی در شرایطی که یکی از بستگان دچار بیماری می شود و به پزشک مراجعه می کند، طبیب نسخه خود را می نویسد و می رود و این پرستاران هستند که شب و روز و در سخت ترین شرایط کنار بیماران می مانند و خدمت می کنند.

تقوی اظهار کرد: 22 بهمن حقیقتاً روز با شکوهی بود و ما شاهد هستیم مردم، هر سال نسبت به سال گذشته در این اجتماع عظیم بیشتر حضور بهم می رسانند، باید در برابر این ملت انقلابی و قدرشناس  که به آرمان های امام وفادار هستند سر تواضع فرود آورد.

وی خطاب به مردم عنوان کرد: شما با حضور خود امید های رهبری را عملی کردید و مشت محکمی بر دهان دشمنان زدید.

امام جمعه موقت بندرعباس  افزود: روزی شن ها به فریاد ما می رسند و گاهی هم قطرات آب به مدد الهی به کمک می آیند، در جریان طبس شنها مأمور بودندو در قضیه بازداشت تفنگداران امریکایی آبها مأمور خداوند شدند.

تقوی عنوان کرد: برخی از قلم به دستان مزدور دست بردار نیستند، همه ما چند روز پیش فیلم گریه کردن گروه ویژه تفنگداران امریکایی که توسط نیروی دریایی سپاه دستگیر شده بودند را دیدیم؛ اما برخی در حال بزک کردن دشمنان هستند، افرادی که متأسفانه مورد توجه مسئولان هم هستند، فرزندان غیور سپاه عزت پوشالی امریکا را نشان دادند ولی عده ای هنوز در داخل سنگ امریکا را به سینه می زنند.

وی افزود: ما برای رشد اقتصادی نیازی به سرمایه گذاری خارجیان در داخل کشور نداریم.

تقوی تصریح کرد: تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری از 22 بهمن آغاز شده است و بر مبنای یک مطالعه دقیق علمی از سوی شورای نگهبان نامزدهایی را معرفی کردند، ما باید مطمئن باشیم که شخصی را که بنای انتخاب داریم سرباز انقلاب و حافظ خون شهدا بوده و در مسیر نورانی ولی فقیه حرکت کند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید اخلاق انتخاباتی رعایت شود، نباید در خصوص کاندیدای مورد نظر خود مبالغه کنیم و یا پشت سر فرد دیگری حرف بزنیم و آبروی آنها را ببریم، انتخابات 88 برای ما درسی شد که باید مراقب باشیم، بعضی ها بدشان نمی آید که فتنه ای را درست کنند باید حواسمان را جمع کنیم.

وی عنوان کرد: ما باید شکوه مجددمان را در انتخابات به نمایش بگذاریم و باعث تقویت نظام بشویم.

تقوی گفت: در جریان رسانه ای و روزنامه ای کشور شاهد برخی از اخبار و تیتر ها هستیم که جای تعجب دارد، ما موضوع برجام را میدانیم؛ با توصیه و تأیید رهبری کار مذاکرات به پیش رفت و به توفیقاتی دست یافتیم، اما جریان برجام 2 داخلی چیست؟ مگر ما در داخل کشور با کسی دعوا داریم؟ این جمله دو معنا دارد: یکی این که ما همه با هم مشکل و نزاع داشته و با برجام 2 به دنبال صلح و صفا هستیم که چنین چیزی نیست.

تقوی در خصوص معنای دیگر برجام 2 افزود: معنای دیگر آن برای آنهایی است که از خط قرمز نظام عبور کرده و دردسر برای نظام درست کرده اند، و اگر واضح تر بگوییم خطاب به فتنه گران است. یعنی امتیازاتی به فتنه گرها و خائنین بدهیم؟ من از گوینده مطلب میخواهد روشن بگوید مراد از برجام 2 چیست؟

وی ادامه داد: این مردم از تقسیم فتنه گران نخواهند گذشت، مردم خط قرمزی را که رهبری ترسیم کرده اند خط قرمز دائمی می دانند.

خطیب موقت جمعه بندرعباس تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند من دیپلمات نیستم، من یک انقلابی ام، حال ما شاهد استفاده زیادی از واژه من انقلابی ام و تعاریف متفاوتی از آن هستیم که باید در هنگام رأی دادن معیار انقلابی بودن را باخط رهبری مقایسه نمود و درست انتخاب کرد.

تقوی اظهار داشت: آنهایی که در مقابل تصمیم قاطعانه شورای نگهبان می ایستند و حرف هایی پشت سر بزرگان نظام می زنند چه هدفی دارند؟ این مردم به بیت امام احترام می گذارند اما چرا برخی به دنبال برهم زدن قاعده سیاسی هستند. آنها میخواند ذهن مردم را فریب داده و بگویند نظام به دنبال موروثی کردن حکومت است.

وی در پایان گفت: این مردم کار خود را در این 37 سال انجام داده اند و حال نوبت مسئولین است.

 

 

انتهای پیام/م

 single
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند