منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
شناسه خبر: 308036
گروه :خبر
سپاه

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جاسک سپاه را خط مقدم مبارزه با افراطی‏گری و از مواهب الهی بر ملت ایران زمین دانست وگفت:پاسداران همواره در فراز و نشیب‌های انقلاب سپر بلای ملت بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ کریم بخش عبدالهی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جاسک در گفتگو با مکران نیوز و با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه اظهار کرد: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، حضور در جبهه جهاد فرهنگی وجبهه جنگ نرم و نقش آفرینی در عرصه سازندگی و عمرانی کشور از مهمترین وظایف سپاه است که به درستی از عهده آن بر آمده است.

 

وی افزود: فلسفه تاسیس سپاه، دفاع از انقلاب اسلامی است و هرجا نام و نشانی از انقلاب به چشم می‌خورد سپاه نیز همان‌گونه که تا الان حضور داشته حضور خواهد داشت و از انقلاب و آرمان الهی آن دفاع خواهد کرد.

 

عبدالهی بیان داشت:پاسداران حامیان ولایت فقیه هستند که براساس قانون اساسی، نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن را سرلوحه وظایف خود به عنوان خطیرترین مسئولیت ها قرار داده اند.

 

وی با اشاره به اینکه برادران سپاه علاوه بر شخصیت حقوقی دارای شخصیت‌های فرهنگی و دینی بوده و سرمایه‌های این نظام هستند.تصریح کرد: پاسداران همواره در فراز و نشیب‌های انقلاب سپر بلا بودند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جاسک، جنگ نرم دشمن را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه دیروز در جنگ سخت دشمن پیروز شدیم، تأکید کرد: امروز جنگ نرم به مراتب از جنگ فیزیکی سخت‌تر است و باید با تجارب به دست آمده از دفاع مقدس در رویارویی با جنگ نرم پیروز شویم.

 

عبدالهی با اشاره به فرموده امام راحل یادآور شد: حضرت امام (ره) فرمودند: ˈسپاه تربیت شده ی دامان انقلاب است و به گردن انقلاب حق داردˈ و ما نیز باید قدردان این نعمت در انقلاب باشیم.

 

وی با بی ارزش دانستن برنامه کنگره امریکا در خصوص حامی تروریست قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،تاکید کرد:صهیونیسم جهانی به دنبال کاهش قدرت بازدارندگی این نهاد انقلابی و به تبع آن جمهوری اسلامی هستند و در شرایطی که تروریست های تکفیری بلای جان مردم مظلوم  منطقه و حتی خود غربی ها شده اند و تروریسم را به درد مشترک بین الملل تبدیل کرده اند، موج تازه ای از فشارها علیه ایران با تمرکز بر فعالیت های سپاه به راه افتاده است.

 

این مسئول اضافه کرد:اگر حضور سپاه در خط مقدم مقابله با افراطیگری و مبارزه با تکفیری‎ ها و تروریسم نبود آنچه داعش و داعشیان در پاریس انجام دادند در سایر نقاط اروپا نیز اتفاق می افتاد و اگرچه این نوع فشارها علیه سپاه چیز تازه ای نیست و حتی در داخل کشور هم مسبوق به سابقه است اما بدون شک هدف از این فشارها به سپاه، تضعیف جایگاه ایران در چشم مردم منطقه و ایجاد موضع انفعالی برای جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با اشاره به اینکه باید نسبت به عواقب موج جدید سپاه ستیزی حساس بود،تصریح کرد: براستی چرا بصیرترین نهاد موجود در نظام مورد هجوم و ستیز قرار می گیرد آن هم در شرایطی که نه تنها امید مردم ایران بلکه امید مردم مظلوم منطقه به آن است.

 

عبدالهی با تبریک میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر گفت: بهترین الگو و سیره برای پدران دلسوز و افراد جامعه حضرت علی (ع) است و اگر روش و سیره آن حضرت سرمشق پدرهای امروز قرار بگیرد، بهترین رابطه بین فرزندان و پدران برقرار می شود.

 

وی یادآور شد: امام علی (ع) بهترین الگو و سیره برای جامعه است و اگر انسان در آن مکتب مشق کند بهترین و واقعی ترین پدر می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی