منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
شناسه خبر: 275394
گروه :خبر
13931226000403_PhotoA

یک پایگاه آمریکایی وابسته به دست راستی‌ها در این کشور در گزارشی نوشت ایالات متحده باید فشارها را بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزایش دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک پایگاه آمریکایی در مطلبی با تاکید بر آنکه سپاه پاسداران، «قلب» انقلاب اسلامی ایران است، خواستار تشدید فشارها بر این سپاه شد.

پایگاه «فارین پالیسی اینیشیتیو» در گزارشی نوشته است: «آمریکا باید فشار بر سپاه پاسداران ایران افزایش دهد».

در گزارش این پایگاه وابسته به دست راستی‌ها در آمریکا ادعا شده است:‌ «رئیس‌جمهور اوباما بارها اعلام کرده که به مقابله کردن با تهاجم منطقه‌ای ایران در دوره پسابرجام ادامه خواهد داد اما تاکنون اعمال مجازات‌های تنبیهی تازه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را رد کرده است. برای تضعیف این سازمان، دولت آمریکا باید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در لیست سازمان تروریستی خارجی قرار دهد».

در بخش دیگری از این مطلب آمده که سپاه پاسداران،‌ «قلب انقلاب» اسلامی ایران است و فلسفه وجودی آن حفاظت از آرمان‌های انقلاب اسلامی در داخل و خارج از ایران است.

این پایگاه دست راستی آمریکایی،‌ در ادامه این گزارش دلخوری و نارضایتی شدید خود را از نقش پررنگ سپاه پاسداران در امور نظامی به ویژه برنامه موشکی ایران و همچنین مواضع منطقه‌ای ایران به ویژه در موضوعات مرتبط با سوریه، حزب‌الله لبنان،‌ عراق، یمن و دیگر مناطق ابراز کرده است.

این پایگاه همچنین به دستگیری 10 نظامی آمریکایی در آب‌های جزیره فارسی ایران اشاره و تصریح کرد: «نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، اخیرا 10 ملوان آمریکایی را دستگیر کرد».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی