منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴
شناسه خبر: 333644
گروه :خبر
رفتارنیوز-شب 23 ماه رمضان

همزمان با سراسر استان مراسم سومین شب قدر در شهرستان بندرعباس با حضور گسترده آحاد ملت حزب الله و بویژه نوجوانان و جوانان در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رفتارنیوز، همزمان با سراسر استان مراسم سومین شب قدر در حسینه عاشقان ثارالله به همت هیات رزمندگان اسلام استان و باحضور گسترده  آحاد ملت حزب الله بندرعباس برگزار شد.

 

این مراسم معنوی با سخنرانی حضرت آیت الله نعیم آبادی امام جمعه محترم بندرعباس، قرائت دعای جوشن کبیر ، مناجات امیرالمومنین، مداحی و  روضه خوانی و مراسم قرآن به سر در شب گذشته برگزار شد.

 

حضرت آیت الله نعیم آبادی در خصوص نه گفتن به جبر گفت: شب قدر چند مطلب جدی را در بحث های فکری را برای ما حل می کند، اول این که انسان مجبور نیست، این سرنوشت را خدا تنظیم نمی کند که او تنظیم کند و ما مجبور باشیم عمل کنیم، بعضی ها اینجور فکر می کنند و جوانی و پیری را به بطالت می گذرانند و می گویند سرنوشت ما این بود، یعنی بشر اینجور است؟

 

این حرف دیگران است ، مکتب جاودانه امام صادق(ع) می فرماید:ما اصلا جبر را قبول نداریم، یکی از مشخصه های مکتب تشیع نه گفتن به جبر است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی