منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
شناسه خبر: 265454
گروه :خبر
13940806000804_PhotoA

دولت سومالی با محکوم کردن انتقادات درباره اعدام رهبر شیعیان عربستان توسط رژیم سعودی تاکید کرد، از اقدامات ریاض به طور کامل حمایت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دولت سومالی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که حمله به سفارت عربستان در تهران را محکوم می‌کند و از تلاش های عربستان در زمینه مبارزه با تروریسم حمایت می کند.

براساس این بیانیه، دولت موگادیشو ضمن همدردی و همراهی با ریاض تصریح کرد که اقدامات عربستان در راستای دفاع از ثبات داخلی و منطقه مورد حمایت سومالی است.

رژیم عربستان این هفته شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان این کشور را به بهانه انتقاد از  این کشور اعدام کرد.

دولت سومالی که به شدت از مشکلات مالی رنج می‌برد، یکی از بزرگترین دریافت کنندگان کمک‌های مالی از عربستان برای اداره امور است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی