منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
شناسه خبر: 258647
گروه :خبر
13940914000563_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در طول تاریخ همواره کسانی که به قدرت می رسیدند، در پی زر اندوزی و کسب منافع شخصی خود بودند و این آفت بسیاری از انقلاب ها بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی در نخستین شب خاطره فتنه سال 88 که در مسجد لولاگر تهران در حال برگزاری است گفت: در طول تاریخ همواره کسانی که قدرت به دست می گرفتند، در پی زر اندوزی و کسب منافع شخصی خود بودند و این آفت بسیاری از انقلاب ها بوده است.

نقدی تصریح کرد: این افراد گاهی تا عالی ترین مسئولیت ها از جمله ریاست جمهوری و قائم مقام رهبری هم رسیدند هم نهایتا مردم آنها را کنار زدند.

وی با اشاره به تکرار این موضوع در فتنه 88 گفت: در جریان فتنه نیز برخی تنها رای به خود را قابل قبول می دانستند و تمام جریان رسانه ای غرب از جمله بی بی  سی فارسی و شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و توئیتر با آنها کاملا همراه بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اوج وقاحت فتنه گران گفت: سوزاندن مسجد لولاگر، حجت ملت در دشمنی با فتنه‌گران بی‌دین بود.

سردار نقدی ادامه داد: انقلاب ما به دلیل حضور امام خمینی(ره) و اخلاص مردم و بسیجیان همیشه در صحنه تا حد زیادی از فتنه ها مصون بوده است، اما کم نبودند افرادی که وقتی به سمت و جایگاهی رسیدند به دنبال قدرت و منفعت شخصی خود اقداماتی را انجام دادند و از مسیر انقلاب خارج شدند که بحمدالله به دلیل هوشیاری و بصیرت مردم زود کنار زده شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفن ادامه داد: در فتنه سال 88 شاهد بودیم افرادی که جایگاهی هم داشتند می گفتند که رای مردم به شرطی خوب است که برای ما باشد و متاسفانه پیوند عمیقی با مستکبرین داشتند و برنامه ریزی هایی توسط عناصر ضد انقلابی صورت گرفت و در آستانه سال 88 رسانه هایی در قالب فیسبوک و بی بی سی فارسی و … در عرصه افکار عمومی مردم ظاهر شدند تا این افراد را به جایگاه خود برسانند.

سردار نقدی افزود: خطبه های نماز جمعه رهبر معظم انقلاب اسلامی در 29 خرداد کافی بود تا مردم بصیر آگاه شوند و زیر بار فتنه گر ها نروند و حوادث بعدی مثل سوزاندن حوزه مقاومت بسیج و مسجد لولاگر و  همچنین هتک حرمت در عاشورای سال 88 باعث شد که مردم بفهمند مسئله مهم برای فتنه گران انتخابات نیست و آنها به دنبال نابودی انقلاب هستند.

وی اضافه کرد: بعد از خطبه های امام خامنه ای عزیز، اغلب مردم که رای داده بودند و شاید هم معترض به نتایج انتخابات بودند  از همراهی کردن اغتشاشگران دست کشیدند اما فتنه گران دست بردار نبودند و با پول خود، جمعی از اراذل و اوباش را به میدان آوردند که حاصل آن آتش سوزی مسجد لولاگر تهران بود؛ این در حالی است که ما در طول انقلاب اسلامی جز حوادث کردستان در سال 60 که کومله و دموکرات مسجدی را سوزانده بودند، شاهد این مسائل در پایتخت کشور نبودیم.

سردار نقدی با بیان اینکه تمام ادیان و مذاهب اسلامی برای شخصیت امام خمینی(ره) احترام قائل هستند، گفت: ما در حوادث سال 88 شاهد آتش زدن عکس امام(ره) توسط اغتشاشگران و فتنه گران بودیم، این در حالی است که مخالفین امام (ره) هم برایش احترام قائل هستند و هرگز دست به چنین کاری نزدند اما این خیانتکاران این کار را کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در روز عاشورای سال 88 تعدادی از اراذل و اوباش در حمایت از فتنه گران راهی خیابان شدند و رفتارهایی را از خود نشان دادند که در شان چنین روزی نبود و  حرمت عاشورا و عزاداران حسینی را شکستند و همین باعث لبریز شدن صبر مردم و حتی معترضین به نتایج انتخابات شد و درخواست داشتند که با یک اجتماع بزرگ این جنایت را محکوم کنند.

سردار نقدی در ادامه با بیان اینکه اجتماع بزرگ 9 دی پاسخ محکمی به فتنه گران و اغتشاگران بود، گفت: مردم ما با حضور حماسی خود در روز 9 دی پاسخ محکمی را به فتنه گران و آشوبگران دادند و جمعیت آنقدر زیاد بود که جای سوزن انداختن نبود و اکثر مردم در خیابان ولیعصر(عج) تهران تلاش داشتند تا خود را به میدان انقلاب که کانون اصلی برنامه بود برسانند.

وی اضافه کرد:صدا و سیما هم پیش بینی جمعیت دهها میلیونی 9دی را نمی کرد،من از میان انبوه جمعیت با آقای ضرغامی تماس گرفتم و درخواست فوری بالگرد جهت فیلمبرداری کردم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حماسه 9 دی، یک درس تاریخی برای همه فتنه گران بود، گفت: فتنه گران با مشاهده حضور حماسی مردم در 9 دی فهمیدند که هر فردی و گروهی در مقابل انقلاب اسلامی بایستد، مردم با تمام توان از آن عبور خواهند کرد؛ همانطور که از قائم مقام رهبری به دلیل تغییر در مسیر انقلابی اش عبور کرده بودند.

وی تصریح کرد: آمریکا، انگلیس خبیث و جنایتکار و همچنین صهیونیست ها و کسانی که در داخل کشور میل به قدرت اندوزی و فتنه دارند بدانند که ملت ما بیدارند و انقلاب اسلامی همانند طوفان 9 دی خود را به آنها نشان خواهد داد.

سردار نقدی با اشاره به برگزاری مراسم شب خاطره فتنه 88 در مسجد لولاگر تهران گفت: خوب است که این مراسم همه ساله برگزار شود تا نسل های بعدی هم با خیانت های فتنه گران آشنا شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: حادثه مسجد لولاگر حجت ماست تا بدانیم  اسلام برای فتنه گران مهم نیست و آنها فقط به منفعت شخصی و ریاست خود می اندیشند و آتش زدن عکس امام(ره)، کشته شدن فرزندان این ملت و رفتن آبروی نظام انقلاب اسلامی در دنیا برایشان مهم نیست و امیدوارم مردم با بصیرت و ولایی با زنده نگه داشتن یاد آن روزها، نسل آینده را نسبت به فریب ها و حیله های دشمن آگاه سازند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان