منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶
شناسه خبر: 175883
گروه :خبر

یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: سوریه گذرگاه مرزی نصیب با اردن را بسته است و عبور از این گذرگاه از صبح امروز تا اطلاع ثانوی غیر قانونی محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، وزارت خارجه سوریه از بسته شدن گذرگاه مرزی با اردن خبر داد و عبور از این گذرگاه را غیر قانونی دانست.

به گزارش پایگاه النشره، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: سوریه گذرگاه مرزی نصیب با اردن را بسته است و عبور از این گذرگاه از صبح امروز تا اطلاع ثانوی غیر قانونی محسوب می شود.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که اردن این گذرگاه را بسته بود.

از سوی دیگر ارتش سوریه طی عملیاتی مراکز وابسته به گروههای مسلح را در حومه شمالی حلب و روستاهای صلبا، جنی العلباوی، الصیاد والاربعین هدف قرار دادند.

در شهر داریا و اطراف خان الشیح در حومه دمشق نیز ارتش سوریه عملیاتی علیه گروههای مسلح انجام داد.

ارتش سوریه مراکز تجمع گروههای مسلح را در درعا هدف قرار داد.

در حومه لاذقیه نیز ارتش سوریه عملیاتی علیه گروههای مسلح انجام داد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت