منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
شناسه خبر: 288602
گروه :خبر
30

مدیر کل سنجش کشور با بیان اینکه برای ارتقاء و بهبود جایگاه علمی و قبولی دانش آموزان در مدارس ما باید مدارس دولتی و بویژه محروم و دور افتاده را تقویت کنیم ، گفت: سوء مدیریت و محرومیت دو عامل افت در مراکز و مناطق مختلف کشور است و مدیریت خوبی نشان داده که محرومیت را می توان با مدیریت جامع کنترل و غلبه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، مدیرکل سنجش وزارت آموزش و پرورش کشور درجشنواره دبیران تلاشگر و نمونه شرق استان ،گفت: پایین بودن اشتغال مهندسی در ایران بعلت عدم توجه لازم و کافی است و وظیفه همه متولیان است هدف گذاری را در اولویت برنامه های داشته باشند تا راه رسیدن به هدف با موفقیت و پیشرفت همراه باشد.

 

دکتر عمادی افزود: طرح های اجرایی همیشه باید همراه با انگیزه برای اثر گذاری باشند و طرح از سیریک تا ثریا یکی از طرح های بسیار ارزشمند و  قابل قبول برای توسعه علمی و ارتقای جایگاه علمی است که باید در سطح استان هرمزگان میان همه مدیران نهادینه شود.

این مسئول ابراز داشت: کار باید جدی و مدیریت شده باشد و باید وارد جزئیات شویم و کار را با یصورت تخصصی نگاه و آنرا تعمیق دهیم و در صورت اهتمام بیشتر در اجرای طرح از سیریک تا ثریا این شهرستان توانمندی و استعداد  خوبی برای برتری جایگاه علمی و الگویی مناسب برای سراسر استان خواهد بود.

دکتر عمادی یادآور شد: برای ارتقای جایگاه فعلی دانش آموزان در کشور تیم 120 نفری در تهران بزرگ  در حوزه های علمی ، فرهنگی  بصورت تخصصی ساماندهی کردیم که ابتدا سعی داریم با راه اندازی سامانه فاینال که کار جمع آوری  و ارسال اطلاعات  سوابق تحصیلی دانش آموزان و مراکز تعلیم و تربیت مدنظر هست ایجاد کنیم.

مدیرکل سنجش وزارت آموزش و پرورش کشور خاطرنشان کرد: مدارس غیر دولتی جز بدترین مدارس علمی و نتایج قبولی مراکز ما هستند اما برخی مدارس غیر دولتی بسیار خوب عمل کردند و عملکردشان از مدارس دولتی بهتر بوده است.

وی با بیان اینکه برای ارتقاء و بهبود جایگاه علمی و قبولی دانش آموزان در مدارس ما باید مدارس دولتی و بویژه محروم و دور افتاده را تقویت کنیم اظهار داشت: سوء مدیریت و محرومیت دو عامل افت در مراکز و مناطق مختلف کشور است و مدیریت خوبی نشان داده که محرومیت را می توان با مدیریت جامع کنترل و غلبه کرد.

در جشنواره دبیران تلاشگر و نمونه شرق استان از 50 نفر از  معلمان نمونه دوره متوسطه اول و دوم شهرستان سیریک که با حضور دکتر عمادی مدیرکل سنجش وزارت آموزش و پرورش کشور  در سالن غدیر شهرستان سیریک برگزاز شد تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود