منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 280210
گروه :خبر
13921113000578_PhotoA

خطیب جمعه مشهد گفت: وقیح‌ترین کار ممکن این است که جریان‌های سیاسی خاص با سوءاستفاده از خون شهدا بالا بیایند و از این طریق بخواهند فعالیت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با فرزندان سرداران شهید علمیردانی، نظرنژاد و بابارستمی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: حضور شما در عرصه‌های گوناگون چراغ راه شهدا را روشن می‌کند و باید گفت مصداق این جمله که شهیدان زنده هستند حضور فرزندان آنها در جامعه است.

خطیب جمعه مشهد افزود: همواره باید توجه داشته باشید که اخلاص پدران شهید شما در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، باید سرمایه شما در اقدامات و کارهایتان باشد.

وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از خطر انحراف در خانواده‌های شهدا، بیان کرد: امروز یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که برخی از خانواده‌های شهدا در سلسله حرکت‌های برخی جریان‌های سیاسی قرار گرفته‌اند و به نظر من وقیح‌ترین کار ممکن این است که جریان‌های سیاسی خاص با خون شهدا و لگد کردن آن بالا بیایند و از این طریق بخواهند فعالیت کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی تاکید کرد: شما فرزندان شهدا بر روی خون شهید خود ایستاده‌اید و باید توجه داشته باشید با به جا آوردن اقدامات سازنده خود در عرصه‌هایی همچون فرهنگ و سیاست سبب زنده شدن یاد و خاطره شهید خود می‌شوید.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که باید مورد توجه شما قرار گیرد این است که استقلال خود را حفظ کنید و به هیچ جریان سیاسی وابسته نشوید طوری که پدران شما برای رضای خدا و در راه دفاع از میهن خود به جبه‌های جهاد رفتند.

وی تصریح کرد: شهدای ما شهدای تامین زندگی افراد نبودند و هدفشان این بود که در راه دین و خدا و همچنین دفاع از کشور و آرمان‌های خود به مقابله با دشمن بروند و رشادت‌های سرداران و سربازان هشت سال دفاع مقدس به گونه‌ای بود که هر کدام از آنها بر حسب توانشان به گونه‌ای بزرگ بودند که هیچ ژنرالی در دنیا به پای آنها نمی‌رسید لذا شهدا تابلوی انقلاب اسلامی هستند.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به خطر نفود دشمن در عرصه انتخابات پیش روی کشور تاکید کرد: مشکلی که هم‌اکنون وجود دارد این است که در انتخابات‌های قبلی دغدغه این را داشتیم که چه کسی را به مجلس بفرستیم اما هم‌اکنون می‌گوییم که چه کسانی به مجلس نروند؟ باید گفت اگر عده‌ای که زاویه با رهبری دارند وارد مجلس شوند آنگاه آمریکا، اسرائیل و انگلیس آنها را به استخدام خود درمی‌آورد که در فتنه 88 هم دشمن چنین تجربه‌ای داشت.

خطیب جمعه مشهد با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب خطر نفوذ را بر حسب همین مباحث عنوان کردند، اظهار کرد: باید کاری کرد که این جریان‌های زاویه‌دار با رهبری وارد مجلس نشوند چون در غیر این صورت ماجرایی همچون وثوق‌الدوله رخ خواهد داد و افرادی که در خط خود هستند را باید توسعه دهید و نجات خانواده شهدا باید در برنامه‌های شما باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور