منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
شناسه خبر: 211658
گروه :خبر

زلزله شهرهای حسینیه، قلعه تل و باغملک در استان خوزستان لرزاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ساعت دو و ۵۶ دقیقه صبح امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر شهر باغملک را لرزاند. عرض جغرافیایی این زمین لرزه ۳۱.۳۷۳ و طول جغرافیایی آن نیز ۴۹.۸۷۰ بوده است. همچنین این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.

به گزارش مهر، ساعت یک و ۱۳ دقیقه صبح امروز شهر حسینیه شاهد زمین لرزه ای به بزرگی ۱.۶ ریشتر بوده که عرض جغرافیایی این زمین لرزه ۳۲.۶۳۷ و طول جغرافیایی آن نیز ۴۸.۲۰۵ بوده است. همچنین این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.

ساعت ۲۶ دقیقه بامداد امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۱.۸ ریشتر شهر قلعه تل را لرزاند. عرض جغرافیایی این زمین لرزه ۲۸.۶۴۴ و طول جغرافیایی آن نیز ۵۲.۷۲۵ بوده است. همچنین این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر