منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۸
شناسه خبر: 250217
گروه :خبر
hormoz

سه مراسم سخنرانی علیرضا زاکانی که قرار بود عصر امروز در مشهد انجام شود، لغو شد و زاکانی درباره علت لغو این سخنرانی‌‌ها اظهار بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در مجلس و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، امروز برای حضور و سخنرانی در چهار مراسم به مشهد آمده بود اما سه سخنرانی وی به دلایل نامشخص لغو شد.
زاکانی قرار بود در دانشگاه آزاد، دو برنامه در دانشگاه خاوران و برنامه‌ای به میزبانی بسیج دانشجویی پردیس شهید بهشتی مشهد شرکت داشته باشد و سخنرانی کند اما تنها یک سخنرانی وی در دانشگاه خاوران برگزار و سه سخنرانی دیگر وی لغو شد.

زاکانی در پاسخ به سوالی درباره علت لغو این سخنرانی‌ها گفت: بنده کاملا بی‌اطلاع هستم و فقط به من خبر دادند که سخنرانی‌هایت لغو شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی