منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
شناسه خبر: 295076
گروه :خبر
5a73eb8c_d96b_4cf2_a198_3ee6e97008f6

با تدبیر دولت امید،امیدوارانه به سوی آینده نگاه خواهیم کرد چون مشکلات اقتصادی با افزایش 14 درصدی حقوق ها حل شد.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ بصیرت بسیجی منتشر کرد؛ سرانجام دولت تصمیم خود را گرفت،تصمیمی که سرنوشت میلیونها کارگر را رقم می زد؛تصمیمی که پس از مدتها انتظار توسط کسانی تصویب شد که خود در فاه کامل به سر می برند و گویا حقوق چهارونیم میلیونی ماهیانه که می گیرند نقش واقعا تأثیرگذاری در این تصمیم بزرگ داشت.

کارگران خیالشان راحت باشد که دیگر هیچ مشکلی نخواهند داشت چون صد هزار تومان به حقوقشان اضاف شد؛دیگر غصه پول آب و برق و گاز و اقلام خوراکی و … را نمی خورید چون دولت تمام مشکلات معیشتی و زندگی شما را فقط با صد هزار تومان بیشتر حل کرد.

بروید و نماز شکر به جای بیاورید که حقوق 700 هزار تومنی شما شد 812 هزار تومان و قطعا دولت به خود افتخار خواهد کرد که با چنین تصمیم بزرگی جامعه کارگری را از زیر خط فقر بودن و ماندن در زیر چرخ مشکلات اقتصادی نجات دادند.

با این تدبیر دولت امید، امیدوارانه به آینده نگاه کنید چرا که نه تنها پیشرفت حاصل خواهد شد بلکه تمام مشکلات شما از بین خواهد رفت حتی اگر یارانه های شما قطع شود چرا که دیگر با افزایش 14 درصدی حقوقتان دیگر نیاز به این 45 هزار تومن یارانه هم ندارید.

می گویند هزینه ها را بر اساس میزان تورم موجود کاهش یا افزایش می دهیم،آیا حیف و میل مبالغ کلان بیت المال برای رفاه و خوشگزرانی برخی خواص هم به تورم مربوط می شود؟پس اگر تورم را در نظر بگیریم باید بگوییم آقای رئیس جمهور محترم جناب آقای روحانی لطفا دست نگه دار دیگر نیاز به اختصاص میلیاردها تومان برای ارسال یک پیامک به ملت نیست چون این مبالغ مربوط به بیت المال است و یاد بیاورید اتفاقی که بین حضرت علی(ع) و برادرش عقیل رخ داد.

طبق آمار هزینه معیشت یک خانواده 4 نفره بیش از 2 میلیون تومان ماهیانه نیاز دارد تا بگوییم یک زندگی معمولی را این خانواده دارند ولی آیا می شود با این همه مشکلات و گرانی ها وآیا انصاف است که فقط 812 هزار تومان اختصاص داده شود برای تأمین معیشت قشر کارگر؟؛این یعنی 3 برابر زیر خط فقر.

آری 3 برابر زیر خط فقر،یعنی له شدن جامعه کارگر زیر چرخ اقتصاد یعنی نابودی یک زندگی و ناامید شدن امید یک کودک برای عیدی شب عید.

با این سقف حقوق تعیین شده دیگر خانواده های کارگر فرزندانی کارگر خواهند داشت چرا که برای جبران کمبود های خود ناچاراًاز فرزندان خود برای درآمدزایی استفاده کنند و نتیجه این تدبیر می شود افزایش تعداد کودکان کار و افزایش فقر در جامعه.

واقعا باید به دولت خداقوت گفت با این همه روشنفکری در حل مشکلات کارگران،واقعا دست مریضاد باید گفت به شما که تمام مشکلات این قشر زحمت کش را با 812 هزار تومان حل کردید،مشکلاتی که هر طور فکرش را کنی شاید به زور هزینه خورد و خوراک و آب و برق و گاز را می دهد.

مسئولینی که خود حقوق های چند میلیونی می گیرید آیا می توانید خود با این حقوق یک هفته ،فقط یک هفته تحمل کنید با این اوج گرانی موجود که به ازای هر قدم که بر میداری باید هزینه کنی و پول خرج کنی.

واقعا ما به کجا روانه شدیم که اصول ودستورهای دینی خود را فراموش کرده ایم؛فرمود اگر می خواهید درد مردم را بدانید مثل مردم زندگی کنید،آیا مسئولین مثل مردم زندگی می کنند(منظور زندگی ساده با حقوق کم به اندازه حقوق مردم و اقشار ضعیف جامعه)،فرمود آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند،آیا ما واقعا به این فرامین و دستور پیامبر بزرگمان عمل می کنیم؟در عصر ما این دستور برعکس عمل شده و حاضریم برای اینکه بهترین ها را داشته باشیم از بسیاری از اصول بگذریم و باید بگوییم جامعه ما تنها به این شعر عمل می کند که:آنچه را برای خود می پسندی برای دگران مپسند.

دولت مردان عزیز که پس از تحمل سختی و مشکلات زیاد تونستید با صد هزار تومن فقر را در جامعه ریشه کن کنید،دست مریضاد

باید گفت 812 هزار تومان کجا و 2 میلیون و 744 هزار تومان کجا؟

پایان:مجید ملائی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است