منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۵۳
شناسه خبر: 189888
گروه :خبر
images
 

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی:

سهم ریلی در بنادر شهید رجایی روند مثبت و سیر صعودی دارد

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سهم ریلی در بنادر شهید رجایی، امام خمینی(ره) و امیرآباد روند مثبت و سیر صعودی را در پیش گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عاشوری، معاون بهره برداری و سیر حرکت راه آهن ج.ا.ا ؛  جلیلی اسلامی، عضو هیئت عامل و معاون بندری در منطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی ؛ احمدی، مدیر کل اداره بازرگانی و بازار یابی راه آهن ج.ا.ا ؛پورفخری، مدیرکل راه آهن هرمزگان ؛ ایدنی، مدیرکل بنادرودریانوردی استان هرمزگان و جمعی از مدیران عامل و نمایندگان شرکت های حمل و نقل ریلی، کشتیرانی ها و صاحبان کالابا هدف بررسی تنگناهای موجود و راهکارهای تقویت حمل و نقل ترکیبی در بزرگترین بندر تجاری ایران حضور بهم رساندند.

حسین عاشوری،  معاون  بهره برداری و سیر حرکت راه آهن ج.ا.ا فرمایش مقام معظم رهبری و تاکید ایشان مبنی بر توسعه و افزایش سهم حمل و نقل ریلی و انتقال حمل و نقل از جاده به ریل چشم انداز روشنی را برای توسعه حمل و نقل ریلی فرا روی مجموعه راه آهن کشور دانست و گفت: با تکیه بر چنین پشتوانه ای اهداف توسعه را در این بخش استراتژیک دنبال نمایند.
عاشوری با تاکید بر ضرورت پررنگ شدن اطلاع رسانی ها در راستای افزایش دانش صاحبان کالا از ظرفیت های حمل ریلی کالاها تصریح کرد:در نشست ها بسیاری از ذهنیت های غیرواقعی اصلاح خواهد شد.

اسلامی، معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی 18 ماه گذشته و پس از برگزاری پنج نشست مشترک بین مسئولان ارشد سازمان بنادر و شرکت راه آهن و همچنین برگزاری نشست های دیگر در قالب کمیته های تخصصی و اجرایی، سهم ریلی در بنادر شهید رجایی، امام خمینی(ره) و امیرآباد روند مثبت و سیر صعودی را در پیش گرفته است.
اسلامی با بیان اینکه باید تعریف واحد و همه فهمی از مفاهیم حوزه کاری مشترک دو مجموعه صورت گیرد تا مشکلات اختلافی به ویژه در بحث آمار مرتفع شود، خاطرنشان کرد: حمل ریلی کالا از اسکله ها با حمل از بندر تفاوت دارد و اگر چنین تفکیکی صورت نگیرد، دچار اشتباه استراتژیک شده ایم.
مدیران و شرکت کنندگان در این گردهمایی یکروزه مسایل و راهکارهای مربوط به افزایش سهم ریلی در بنادر کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت