منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 205302
گروه :خبر
IMG09534760

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به غیر مرتبط بودن اسناد محرمانه در موضوع توافقنامه هسته ای گفت : اگر سندی هم وجود داشته باشد به صورت رسمی در مورد مصالح منطقه ای است.

احمد شوهانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اسناد منتشر نشده توافق هسته ای گفت : گمانه ها در خصوص اسناد ایران و آژانس غیرقابل پیش بینی است که به صورت رسمی در مورد مصالح منطقه ای می باشد.

 
وی اظهار کرد : اگر سندی هم وجود داشته باشد در خصوص موضوعات یمن و سوریه است و غیر مرتبط با مسائل هسته ای است.

 

 

شوهانی با بیان اینکه کار آژانس بین المللی سیاسی است افزود: اگر فعالیت های این آرژانس غیر سیاسی بود می توان به آن اعتماد کرد.

 

 

وی تصریح کرد : عملکرد آژانس در طول تاریخ بد بوده و این مساله دلیل بی اعتمادی ایران به آژانس است .

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یاد آور شد : اگر متن محرمانه ای نیز در اختیار آمریکا قرار گرفته است وزارت خارجه باید در جریان باشد و اگر محرمانه باشد جزء توافقنامه نیست.

 

 

وی تاکید کرد : در صورتی توافقنامه مورد تایید است که بین تمام اعضا مطرح باشد.

 

 

وی با بیان اینکه مسائل PMD ایران و آمریکا حل شده است گفت : نباید بین اظهارات تناقض وجود داشته باشد و متن باید یکی باشد .

 

 

وی تاکید کرد : قطع نامه ای که به دست شورای امنیت می رسد نباید اشکال و ایراد داشته باشد.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است