منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
شناسه خبر: 243915
گروه :خبر
image492312
 

حملات تروریستی، ابزاری برای اسلام هراسی!

سناریوی تکراری ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ برای ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵

حملات تروریستی پاریس یادآور سناریو حملات 11 سپتامبر و مطمئنا پیامدهای آن خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پس از  حملات تروریستی  13  ماه نوامبر  در پاریس و کشته شدن حدود 160 نفر در این شهر، پلیس  170 حمله ناگهانی به خانه های مسلمانان در فرانسه و بلژیک به انجام رساند که طی آن 20 نفر  دستگیر و حدود 100 نفر محکوم شده اند.
گزارش ها حاکی از آن است که در  بعضی مکان ها  تجمع مسلمانان در فرانسه ممنوع و یا با برخوردهای زننده ای همراه بوده است. به دنبال آن چند روزی ست که دیوارنویسی های متوحشانه ای بر علیه مسلمانان در فرانسه دیده شده است.
طبق آخرین گزارشات رسانه های بین الملل حملات به مساجد  و تهدید  قتل زنان حجاب دار ، توهین و اهانت  معلمان مدارس به محصلان مسلمان مدارس  افزایش یافته است. مسلمانان فرانسه نگران  جان زنان حجاب دار هستند.

طی عملیات های مداوم  که  بیشتر در  محله های مسلمان نشین  در شب های گذشته انجام شد  صدای تیراندازی در شهرهای “استراسبورگ” ، “پاریس”  و حتی  “بروکسل” نیز بگوش رسید. نکته جالب در این باب این است که  بعدا گزارش شد که  مقامات شهر نسبت به  هشدار اشتباه عکس العمل نشان دادند.

حتی رسانه های انگلیسی نیز بطور منظم در باره جنایات  به  دلیل تنفر  نژادی  گزارش می دهند  که قربانیان آنها  مسلمانان هستند.  حملات  فوق العاده وحشیانه ای نیز به مسلمانان می شود.

 

پاراگراف ها و جملات فوق همگی اخبار چند روز گذشته پیرامون حملات تروریستی فرانسه می باشد. تک تک این جملات و اخبار یادآور سناریویی است که سالها پیش در آمریکا اتفاق افتاد. سال 2001 و حملات تروریستی 11 سپتامبر. حملاتی که بعد از گذشت سالها مشخص شد که توسط دولت جورج بوش طراحی و هدف از آن بهانه ای برای حملات گوناگون به عراق و افغانستان بود.

رسوایی 11 سپتامبر تا جایی افشا گردید که نامزد انتخاباتی 2016 آمریکا “برنی سندرز” در سخنرانی دوشنبه شب خود، وجود تروریست و داعش را حاصل سیاست های احمقانه و بی خردانه رئیس جمهور اسبق آمریکا جورج بوش و وزیر دفاعش دیک چنی دانست.

 

11 سپتامبر 2001، 13 نوامبر 20015: ابزاری برای اسلام هراسی!

وب سایت خبری “رو استوری” با اشاره به ضعف دولت باراک اوباما در مهار کردن و نابودی گروهک تروریستی داعش، به سخنرانی جنجالی این نامزد انتخاباتی در “کلیولند” پرداخت و به نقل از این سناتور دموکرات نوشت:

« بعد از حادثه 11 سپتامبر که بعد از گذشت سالها داستان ارائه شده توس دولت وقت غیر قابل است، داعش و تروریست موجود پیامد حماقت ها و نابخردی های جوروج بوش و دیک چنی می باشد که تصمیمات اشتباهی گرفتند.
این دو تمام فکر و ذکرشان حمله و اشغال عراق در آن زمان بود. به خاطر دارید که جنگ عراق به جزء بدنامی برای آمریکا و مرگ 6700 جوان آمریکایی و البته صدها هزار کشته زخمی عراقی چیزی در پی نداشت.
در آن زمان با این حمله تنها کاری که دولت انجام داد ناپایدار کردن و عدم ثبات در منطقه بود. دخالت ها و حملات آن روزها نتیجه هرج و مرج و تروریست امروز است.
روی سخن من با همکاران جمهوری خواه خودم است. بیایید ما مثال آنها نباشیم. به اندازه آنها مسمم باشیم اما احمق نباشیم. باهوش عمل کنیم».

11 سپتامبر 2001، 13 نوامبر 20015: ابزاری برای اسلام هراسی!

سناتور 74 ساله از ایالت “ورمونت” آمریکا تنها رقیب “هیلری کلینتون” در حالی این سخنرانی را انجام میدهد که گروهک تروریستی داعش را حاصل افکار غلط و روش های نادرست جورج بوش و وزیر دفاع وقتش می داند. گروهکی که به اعتقاد وی و بسیاری از کارشناسان بین الملل پرورش یافته دولت هایی از جمله آمریکا و فرانسه بوده اند. گروهکی که اهداف تعریف شده ای برایشان تعیین شده بود. اما امروز که این گروهک تروریستی، قدرتی بیش از حد انتظار آنها گرفته است به اعتراف خودشان “مهار کردنشان مشکل شده است” و دامن خودشان را گرفته است.

اما در حال حاضر نیز با حوادث تروریستی پاریس فرصت تازه ای در دست  کسانی افتاده است تا با طعمه این حادثه بتوانند ماهی به قلاب بگیرند.

حملات تروریستی پاریس تبعاتی را برای مسلمانان سراسر دنیا به همراه داشته است. رسانه های دنیا مخصوصا اروپا و آمریکا که هر لحظه پی بهانه ای برای موضوعات اسلام هراس گونه خود هستند، حادثه تلخ و تروریستی پاریس را بهترین فرصت برای این پروژه خود یافته اند.

ایتالیا نیز خود را بی نصیب نگذاشت. روزنامۀ ایتالیایی لیبرو، در اقدامی نژادپرستانه در صفحۀ اول خود با تیتر درشت نوشت:

11 سپتامبر 2001، 13 نوامبر 20015: ابزاری برای اسلام هراسی!

این روزها بحث اسلام ستیزی به واسطه حمله گروهک تروریستی داعش که خود را منادی اسلام می داند بسیار داغ است. این سری اعمال وحشیانه داعش که بویی از اسلام نبرده اند باعث شده است تا سردبیر روزنامۀ ایتالیایی “لیبرو”، در صفحه اول خود چنین تیتر بزند:

مسلمانان ح****” .
روزنامۀ ایتالیایی لیبرو، در اقدامی نژادپرستانه در صفحۀ اول خود با تیتر درشت نوشته بود: “Bastardi Islamici” که به معنی “مسلمانانِ ح****  – کلمه بهتر: پست یا رذل- ” است.

سردبیر روزنامه لیبرو فردی به نام ” موریزیو بلپیترو” است که بعد از انتشار چنین تیتری مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفت تا جایی که “توماس نوتاریانی” رئیس سابق موسسه “پیس ریپورتر” علیه روزنامه لیبرو شکایت و ” محاکمه سردبیر این روزنامه و سایر عوامل آنرا خواستار شد.

مطابق با  اطلاعات منتشره اخیر، در سال 2014 میلادی یک نفر از هر 5 نفر مسلمان  مورد ضرب و شتم  و  دو از هر سه  مسلمان  مورد توهین قرار گرفته است.  بر طبق جمعبندی  نظر سنجی،  بیش از 90 درصد  ساکنان مسلمان  بریتانیا  با کلیشه  منفی  در رابطه با  مذهب خود  مواجه شده اند.

به نظر می رسد بعد از حمله به عراق و افغانستان و تاراج منابع ملی آنها از جمله نفت، این بار استعمار نگاهی به سوریه و کشورهای دیگری در منطقه انداخته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی