منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 362677
گروه :خبر
img09464646

نماینده ولی فقیه هرمزگان بیان کرد: امروزه سلفی‌های جنایتکاری که ریشه بسیاری از جنایات در سطح منطقه هستند از ارادت مسلمانان به اهل‌بیت در هراسند و درصدد هستند چهره واقعی اسلام را لکه‌دار می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله غلامعلی نعیم‌آبادی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با بیان اینکه عزاداری‌های برای امام حسین (ع) و شهدای دشت کربلا  ریشه ارادت مسلمانان به ایشان دارد، گفت: نشانه مؤدت با ائمه اطهار و اهل بیت (علیهاالسلام) شاد بودن به ایام شادی آنان و عزادار بودن به ایام عزای آنان است.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد:  عزاداری کمترین مصداق و گریه کردن بر امام حسین (ع) کمترین نشانه دوستی مسلمانان نسبت به اهل بیت می باشد.

نعیم آبادی با بیان اینکه فرهنگ ایرانی و اسلامی بر پایه ایمان و اعتقاد و ارزش‌های انسانی و اسلامی بنا شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه در فرهنگ اسلامی کمک رساندن به مظلوم و حمایت از وی ارزش محسوب می شود لذا تاریخ نشان داده  است که ملت ایران هرگز زیربار ظلم نرفته و همیشه با اقتدار از شرافت خویش دفاع می کند.

وی بااشاره به اینکه ارادت به اهل‌بیت موچب تعالی آدمی است، تصریح کرد: امروزه سلفی‌های جنایتکاری که ریشه بسیاری از جنایات در سطح منطقه هستند از ارادت مسلمانان به اهل‌بیت در هراسند و درصدد هستند چهره واقعی اسلام را لکه‌دار می‌کنند بنابراین مومنان باید دل‌های خود را از کینه بدور سازند و اجازه ندهند که کینه و نفرت مانعی برای آنان برای رسیدن به کمالات شود.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان بیان کرد:  آداب اجتماعی ملت ایران، سرمایه‌ای عظیم برای رشد و تعالی جامعه است و مومنان همواره بایستی بر خود مسلط باشند و توآم با اندیشه رفتار و عمل کند.

 نعیم‌آبادی بااشاره به دور شدن جوامع غربی از اصول و رسالت های انسانی خاطرنشان کرد:گسترش فساد و بی‌توجهی به عوامل بشری موجب انحطاط در جوامع غربی شده است و دشمنان ایران نیز همواره درصدد این هستند که مسلمانان را از باورهای اصیل اسلامی و ایرانی دور سازند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است