منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
شناسه خبر: 287597
گروه :خبر
139409221216428596698424

بازیگر سریال یوسف پیامبر گفت: ما امروز به داغ شخص ارزشمند و بزرگی نشسته ایم که گمان نکنم دیگر در سینمای ایران به ارزشمندی و بزرگی منش ایشان وجود داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، کوروش زارعی بازیگر فیلم فاخر یوسف پیامبر در گفتگو با خبرنگار ندای ساحل اظهارکرد: ملت ایران امروز داغدار فقدان یکی از بی نظیرترین هنرمندان و کارگردانان جهان اسلام است، فرج الله سلحشور یکی از باتقوا ترین، متقی و مؤمن ترین هنرمندان سینما و تلویزیون این مملکت بود.

 

کوروش زارعی تصریح کرد: انسان های شریفی مانند سلحشور بسیار نادر هستند که شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسند، سلحشور هم به کارش تسلط داشت و در کشور صاحب سبک بود و نیز دارای انسانیت و پاکی خاصی بود.

4200939_212

وی افزود: ما امروز به داغ شخص ارزشمند و بزرگی نشسته ایم که گمان نکنم دیگر در سینمای ایران به ارزشمندی و بزرگی منش ایشان وجود داشته باشد.

 

هنرمند هرمزگانی در خصوص فعالیت های فرج الله سلحشور ، اظهار داشت: مردان آنجلس و یوسف پیامبر از کارهای فاخر ایشان بود که نه فقط مردم ایران بلکه جهان آن را دید و ما کمتر کاری در سینما و تلویزیون سراغ داریم که پنج میلیارد نفر در دنیا آن را دیده باشند فرج الله سلحشور متعلق به جهان اسلام بود و ما به عنوان یک ایرانی مسلمان باید به ایشان افتخار کنیم و جای تأسف دارد که دست روزگار اجازه نداد سلحشور کار سوم خود را با عنوان موسی پیامبر بسازد.

 

بازیگر سریـال یوسف پیامبر عنوان کرد: مردم خیلی از کشورها با دیدن این سریال رفتارشان نسبت به ایران از لحاظ فرهنگی و سیاسی تغییر کرد که نشان دهنده عمق تأثیرکذاری فیلم در بطن مردم و جامعه مسلمان است.

8

کارگردان، نویسنده و بازیگر هرمزگانی گفت: من این اتفاق دردناک را به همه ملت ایران ، جامعه هنری و مسلمین جهان تسلیت می گویم، ما از آثار درخشان سلحشور که بنای ساخت آن را داشت محروم شدیم.

 

وی در خصوص نحوه برخورد کارگردان فقید کشورمان فرج الله سلحشور ، افزود: سلحشور در تواضع و اخلاق خاص بود، به نوعی که زمان حضور در سر صحنه فیلم برداری در سلام کردن به همه پیش قدم بود، و هنگام ضبط سریال یوسف پیامبر که یک فیلم قرآنی بود؛ صبح کارش را با قرائت قرآن آغاز و در نهایت با صلوات پایان می رساند که من کمتر کسی را این گونه و با این اخلاق در مجموعه سینما و تلویزیون دیده ام.

 

زارعی با بیان خاطره ای از همکاری با سلحشور ، ادامه داد: هر وقت می خواست کار را شروع کند می گفت تا وقتی بحث مالی کار تأمین نشود ادامه نمی دهیم و برای این کار حتی از دوستان بازاری خود قرض می کرد تا دستمزد عوامل را سر وقت و به موقع بدهد و به این حدیث تأکید داشت که تا عرق کارگر خشک نشده دستمزد او باید پرداخت شود و این رفتار باعث محبوبیت افزون وی می شد.

 

کوروش زارعی ، تصریح کرد: جهان اسلام مصطفی عقاد کارگردان فیلم محمد رسول الله (ص) را یکی از مفاخر می شناسد و فرج الله سلحشور به عنوان یک شیعه مؤمن و انقلابی درجه ای رفیع تر از عقاد داشت.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است