منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 207071
گروه :خبر
13940510000064_PhotoA

یک هواپیمای شخصی که گفته می‌شود متعلق به اسامه بن‌لادن، رهبر اسبق گروه تروریستی القاعده بوده در انگلیس سقوط کرد و چهار سرنشین آن کشته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  بر اثر سقوط یک هواپیمای کوچک در فرودگاهی در نزدیکی شهرستان «همپشر» در جنوب شرقی انگلیس چهار نفر کشته شدند. این هواپیما در یک پارکینگ خودرو سقوط کرد.

وبگاه «میرور» گزارش داده این جت شخصی پس از عدم موفقیت در فرود دچار سانحه شد و سقوط کرد.

این وبگاه انگلیسی همچنین مدعی شده هواپیمای مورد نظر متعلق به خانواده «اسامه بن‌لادن»، رهبر اسبق و کشته شده گروهک تروریستی القاعده بوده است.

میرور گزارش داده این هواپیمای شخصی تحت مالکیت «هواپیمایی سالم جده» بوده که بخشی از شرکت هلدینگ و خوشه‌ای «گروه سعودی بن‌لادن» است.

شرکت سعودی بن‌لادن در سال 1932 توسط «محمد بن‌لادن» تأسیس شد. او در طول حیاتش با 22 نفر ازدواج کرد و 54 فرزند داشت که «اسامه بن‌لادن» یکی از آنها بود.

«محمد بن‌لادن» و «سالم بن‌لادن» در دو حادثه جداگانه سقوط هواپیماهای شخصی در سالهای 1968 و 1988 کشته شدند.

پایگاه خبری میرور گزارش داده شماره ثبت هواپیمایی که روز جمعه در انگلیس سقوط کرده (HZ-IBN) دقیقا همان شماره ثبت هواپیماهای پدر اسامه بن‌لادن بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان