منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 300746
گروه :خبر
U1407649281

ظهر دیروز خودرو پراید حامل 5 سرنشین در اثر برخورد با یک سمند در پیچ تند در محدوده راونگ- میناب در پی سانحه رانندگی به مقصد نرسید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛در پی سانحه رانندگی که ظهر دیروز  در محدوده راونگ-میناب  رخ داد خودرو پراید حامل 5 سرنشین از یک خانواده دچار سانحه شد که در این رابطه مجر به سقط جنین 9 ماهه مادر باردار شد.

 

علی یگانه دهیار روستای نوبند بعنوان شاهد عینی و از بستگان سانحه دیده ها در گفتگو با میناب جنوب گفت: با توجه به انتقال مصدومان بین ساعات 12 ظهر به بیمارستان حضرت ابوالفضل متاسفانه در اثر سهل انگاری و بی مهری پرسنل بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب و عدم تشخیص به موقع مادر باردار بعد از ساعت ها بستری نوزاد 9 ماهه خود را از دست داد.

 

وی اظهار داشت: پرسنل زایشگاه این بیمارستان بعد از فوت نوزاد 9 ماهه گفتند که اگر به محض رسیدن مصدوم به بیمارستان به بخش زایشگاه انتقال می دادند هیچ اتفاقی برای نوزاد نمی افتاد.

 

طبق گفته این منبع موثق راننده خودرو بر اثر جراحات زیاد از ناحیه بینی ، صورت و از ناحیه کمر با 9 ساعت تاخیر برای تشخیص و مداوا متاسفانه در آی سی یو بستری می باشد.

 

یگانه بیان کرد: بچه 6 ساله نیز که یکی دیگر از این مصدمان بود بر اثر جراحات از ناحیه لگن پای راست و شکستگی شیشه پای چپ به بیمارستان خلیج فارس بندرعباس انتقال داده شد.

 

گفتنی است دو سرنسین دیگر خودرو که هر دو نفر خانم هستند از ناحیه سر و صورت و کتف دچار آسیب شده اند و هر 5 سرنشین در بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب بستری می باشند.

 

وی گفت: با توجه به سوانح و حوادث غیر مترقبه مسئولین امر را می طلبد که در این رابطه کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای تشخیص و مداوای به موقع بیماران تدبیر کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی